Palanga 1006km

Liepos 17-20 d.

H2auto greituminis slalomas

2018 m. „H2auto“  Lietuvos automobilių greituminio slalomo čempionato IV etapas

 

Įpusėjus šiltajam sezonui visi automobilių sporto fanai turės pasiruošti rimtam susitikimui Palangoje, kur „Aurum 1006 km powered by Hankook” lenktynių festivalio metu kovos vyks įvairiose automobilių sporto šakose.


 Šį kartą savo padangas ant asfalto kaitins ne tik žiedinių lenktynių, drago ir drifto entuziastai, bet savo sugebėjimus demonstruos ir automobilių slalomo meistrai, kovodami dėl greičiausiojo titulo Lietuvos automobilių greituminio slalomo čempionato „H2auto“ ketvirtajame etape.


 Slalomo čempionatui einant link pabaigos, šis etapas dalyviams bus itin svarbus, todėl teks kaip reikiant pakovoti dėl kiekvieno taško, kuris turės lemiamos įtakos metinėje įskaitoje.


 Kartu su geriausiais greituminio slalomo dalyviais trasoje pasivaržyti, pajusti lenktynių adrenaliną ir tapti viso „Aurum 1006 km powered by Hankook” lenktynių festivalio dalimi, galės kiekvienas vairuotojas. Tam reikalingas galiojantis vairuotojo pažymėjimas, techniškai tvarkingas ir reikalavimus atitinkantis automobilis.


 Varžybų dalyviai bus skirstomi į penkias klases, įvertinus jų turimą techniką bei jos galingumą.


„SGC1“ klasė ir automobiliai, kurių variklių darbinis tūris siekia ne daugiau, kaip 1600 cm3. 

„SGC2“ klasė, sudaryta iš automobilių su varikliais, kurių darbinis tūris tarp 1600 cm3 ir 2000 cm3;

„SGC3“ klasė ir automobiliai, aprūpinti 2000 cm3 – 3000 cm3 varikliais;

"SGC4" klasė su dar galingesne technika.


 Penktoji šios serijos įskaita – „OC“, kurią sudaro kiek kitokios konstrukcijos (vadinamos „rėmine“) bei savadarbiai ir modifikuoti automobiliai.


NUOSTATAI

Biuletenis nr. 1 

REGISTRACIJA


TVARKARAŠTIS

Liepos 20 d. 

18:00-22:00       "H2auto" greituminio slalomo varžybos