Palanga 1006km

Liepos 17-20 d.

Atlikėjai

PAGRINDINĖ SCENA


PENKTADIENIS


Šiais metais keliam vėliavą ir sakom - festivalis! Penktadienio vakarą šėlsime elektroninės muzikos ritmais, Palangos klubų rezidentai: Diambro ir On1Beat paskleis festivalio kerus. 

DIAMBRO

19:00 - 21:00


DIAMBRO, ne vieno gerai žinomo Palangos ir Klaipėdos klubo rezidentas. Grojimas Mantui nėra tik darbas, tai - jo gyvenimo būdas.

On1Beat

21:00 - 22:40


On1Beat, antrus metus reziduojantis Palangos klube Basanova. On1Beat yra ne tik DJ'us, bet ir prodiuseris, įkūręs projektą “Claustrophobia Live”.


PAGRINDINĖ SCENA

ŠEŠTADIENIS


Šeštadienio vakarą milijonines peržiūras yutube kanale skaičiuojantis reperis - Ironvytas įves jus į vakaro šėlsmą, KAIA - mergina stebuklingu balsu, šiais metais visą Lietuvą užbūrusi bendro projekto su Leon Somov - Meilė ir vakaro pažiba - Joel Edwards, atlikėjas iš UK  kurio hit'us visi atmintinai žinome - "Give it Away", "Deepest Blue", kartu su juo atsikuriantis DUSTY GROOVE projektas kuris užkurs tikrą festivalį! 

Ironvytas

19:30 - 20:10


Reperis IRONVYTAS vienas charizmatiškiausių ir ryškiausiai pastebimų Lietuvos repo scenos atstovų. Jau 2014 metais dar neišleidęs debiutinio albumo raumeningasis muzikantas buvo nominuotas M.A.M.A. apdovanojimuose kaip geriausias repo atlikėjas. Po dviejų metų nominuotas ne tik kaip geriausias metų repo atlikėjas, bet ir kaip metų atlikėjas. Youtube kanale reperio vaizdo klipai skaičiuoja milijonines peržiūras, o debiutinis albumas „Pirmas“ buvo išgraibstytas ir užsakytas papildomas tiražas. Šiuo metu atlikėjas dirba ties trečiuoju soliniu albumu.KAIA

20:10 - 20:40


KAIA, mergina kuri šių metų projekte “Lietuvos Balsas” iškovojo 4 finalinę vietą. Dažnam pažįstama iš ilgametės bendros koncertinės veiklos kartu su grupe SEL, o prieš kelis metus pradėjusi solinę karjerą ir neseniai išleidusi bendrą darbą su vienu garsiausių šalies prodiuserių Leon Somov. Muzikos ir tekstų autorė, radijo stoties POWER HIT RADIO laidų vedėja, bei tinklaraščio wild wild Blue autorė. 

Joel Edwards // Dusty Groove

20:40 - 21:40


Buvusio Didžiosios Britanijos elektroninės muzikos dueto DEEPEST BLUE  vokalistas Joel Edwards  prisijungia prie lietuviško klasikinės šokių muzikos projekto DUSTY GROOVE ir nauju sąstatu pradeda pasaulinį turą.  

Tarp Joel pasiekimų  –  pirmosios pozicijos  topuose “UK Top 10s”, “Top 40s”, “Club Chart”, taip pat pastovūs  aukščiausi  reitingai  nacionaliniuose grojaraščiuose. Didžiausios sėkmės sulaukė daugiausiai topuose išbuvę singlai: “Deepest  Blue”  ir  "Give it away". Sėkmingiausias vadinamas “Deepest Blue”  albumas "Late September" (kuris buvo įrašytas David  Gilmours laive Temzės upėje). Apskritai Joel'io   muzika itin vertinama “Ministry of Sound”  kompiliacijos, o pardavimai jau  siekia milijonus.  

 Joel Edwards muzika pasižymi itin plačia diversija, tai reiškia, kad jo atliekami kūriniai yra beveik visų žanrų, tačiau tuo  pačiu ir visuomet atspindi Pop kultūrą. Joel mėgsta dirbti su įvairios muzikos atlikėjais ir prodiuseriais, kaip pavyzdžiui roko žvaigždėmis Skin  arba Ed -case, kurių atliktas Gorillaz  remiksas  "Clint Eastwood” tapo tarptautiniu hitu. Tarp Joel'io patirties  skaičiuojami pritariamieji vokalai M factor bei darbas su šokių muzikos legenda Chicane..  

Šiuo metu Joel Edwards  prisijungia prie projekto DUSTY GROOVE ir su nauju savo žinomiausių hitų skambesiu grįžta į  didžiausias pasaulio šokių aikšteles. 

Pasinerk į lenktynių pasaulį!