Palanga 1006km

Liepos 17-20 d.

Kempingas


Lenktynių teritorijoje įrengtas palapinių miestelis, kuriame galite jaukiai įsikurti visam lenktynių festivalio savaitgaliui.

Teritorijoje įrengti dušai ir tuoletai kuriais galėsite naudotis. 

Atveriame jums palapinių miestelį, kuriame galėsite įsikurti ir net sapnuose būti lenktynių dalimi. 


Visą naudingą jums informaciją pasistengėme sudėti į trumpą atmintukę:APSAUGA

Alkoholiniai gėrimai, narkotinės medžiagos, stiklas, ginklai yra griežtai draudžiami festivalio teritorijoje. Apsauga tikrai atliks savo darbą, tačiau labai prašome saugoti tiek save, tiek savo daiktus.


VIETA

Lenktynių festivalis įsikuria gamtoje, tad labai prašome gerbti gamtą ir naudotis konteineriais, po savęs susirinkti šiukšles.


ATVYKIMAS

Į lenktynių festivalį galite atvykti savo automobiliu ir jį palikti lenktynių teritorijoje įrengtoje stovėjimo aikštelėje, atvykti pėščiomis arba pasinaudoti CityBee ir palikti juos prie pat kempingo įrengtose aikštelėse!

Į kempingo parkingą prašome atvykti nuo Palangos pusės, tikslią parkingo vietą rasite vietos plane apačioje.


PARKINGAS

Kadangi lenktynių festivalis vyksta gamtoje parkuoti automobilį galite tik tam skirtoje vietoje – jūsų patogumui prie pat kempingo įrengtoje stovėjimo aikštelėje. Automobilio parkavimo bilietą galite įsigyti  bilietai.lt  arba jau atvykę į “Aurum 1006 km powered by Hankook” lenktynių festivalį. Parkavimo bilietas galioja vieną kartą t.y. jei išvyksite iš festivalio teritorijos turėsite įsigyti naują bilietą mašinai.

Vienkartinis parkavimo bilietas – 10 eur.

Kempingo bilietą galite įsigyti ČIA


Parkingas dirbs visą parą, tačiau bilietus į jį įsigyti galėsite tik atitinkamai laikais:


Ketvirtadienis: 09:00 - 22:00

Penktadienis: 09:00 - 22:00

Šeštadienis: 09:00 - 21:00


Parkingo vieta pažymėta vietos plane apačioje.


KEMPERIAI

Kemperiai yra įleidžiami už tą pačią vienkartinio parkavimo bilieto kainą.


PALAPINĖS / KEMPERIO STATYMO VIETA

Palapinę ar kemperį pasistatyti galite tik nurodytoje teritorijoje. Prašome gerbti gamtą ir kitus ir po savęs palikite savo gyvenamą vietą švarią.


LAUŽAVIETĖS

Laužus galima kurtis tik nurodytose vietose, kadangi miškų aplink nedaug, jei norėsite jomis naudotis, prašome iš anksto pasirūpinti malkomis.


GYVŪNAI

Gyvūnai dėl saugumo į lenktynių teritoriją neįleidžiami.


MAISTAS IR GĖRIMAI

Maistu ir gėrimais prekiaujančios vietos dirbs iki paskutinių renginių lenktynių teritorijoje, tad savo maisto galite ir nesivežti. Tačiau galite naudotis ir laužavietėmis ir gamintis šiltą maistą, tik labai prašome gerbti gamtą ir po savęs viską palikti tvarkingą aplinką.

 

DUŠAI / TUALETAI

Kempingo teritorijoje bus įrengti tualetai bei dušai.


MEDICININĖ PAGALBA

Jei prireiktų pleistro ar kitų medicinos reikmenų festivalio teritorijoje rasite medicinos punktą, jis pažymėtas vietos plane.


UODAI / ERKĖS IR KITI VABALAI

Kadangi festivalis vyksta pievoje, labai prašome saugoti save ir įsigyti purškalų nuo uodų bei erkių.2019 VIETOS PLANAS: