Palanga 1006km

Liepos 17-20 d.

InformacijaJūsų laukia:

 

„Drag Show“

Lietuvoje pirmą kartą vyks išskirtinis, JAV išpopuliarėjęs renginys - Bracket drago lenktynės. Čia svarbiausias ne automobilio galingumas ar greitis, o vairuotojo įgūdžiai. Toyota Yaris čia gali aplenkti BMW M3, o Lamborghini Huracan pasirodyti geriau už Bugatti Veyron. Kaip tai įmanoma?

Automobilio galia čia nieko nelemia: vairuotojas turės įveikti 1/8 mylios distanciją per savo paties nustatytą laiką. Kuo mažiau nuo to laiko vairuotojas nutols, tuo aukštesnę vietą jis užims. Be to, didelę įtaką galutiniam rezultatui turi vairuotojo reakcijos laikas - per 0,1 sekundės į žalią šviesoforo signalą sureagavęs vairuotojas turi daugiau šansų nugalėti už tą, kuris sureagavo per sekundę.

Dalyvauti Bracket drag varžybose gali bet kas, tad kviečiame registruotis kiekvieną entuziastą. Įrodyk, kad tavo automobilio valdymo įgūdžiai yra geresni nei kitų!

Pristatomos 4 visiškai naujos klasės: 3 iš jų skirtos gatvėmis važiuojantiems greitiems automobiliams, 1 klasė skirta išskirtinai sportiniams, specialiai dragui ruoštiems automobiliams:


Smoke Masters – dyzelinių automobilių klasė.


King of Street – gatvinių automobilių klasė.


Supercars – tai pačių greičiausių išskirtinių automobilių, tokių kaip Porsche, Ferrari, Mercedes-AMG, Audi RSir kt., klasė. Šioje klasėje tikimės pamatyti ir Tesla.


Sport Eliminator – tai specialiai dragui ruoštų automobilių, kurie nėra skirti važinėti gatvėmis klasė. Tai gali būti tiek standartiniai automobiliai, kurie ekstremaliai modifikuoti, kad pasiektų kuo didesnę galią, tiek visiškai dragui pagaminti rėminiai automobiliai-dragsteriai.

REGISTRACIJA


Drift - "Gera Dovana Drift" 

Jau trečius metus iš eilės “Aurum 1006 km powered by Hankook”  lenktynių svečius ketvirtadienio vakare nustebina garsai ir dūmai nuo Palangos viaduko.

Jei pirmaisiais metais jie nesuprato kas vyksta, tai dabar jau žino užtikrintai - tai Lietuvos Drifto čempionato dalyviai. Jie grįžta į vieną sudėtingiausių trasų čempionato kalendoriuje.

Centimetrų atstumu nuo atitvarų savo slydimo sugėbėjimus demonstruojantys nutrūktgalviai sukurs dar vieną neįtikėtiną istoriją lenktynių savaitgalio svečiams. Istoriją, kurią galima stebėti vos keletos metrų atstumu. Istoriją, kurios teikiamas emocijas matome pro šoną praslystančių dalyvių akyse, o jiems padarius klaidą - pasekmės neišvengiamos. 

Tai etapas, kuriame išdaužta lempa ar suniokotas buferis yra tokia pati norma, kaip kava pusryčiams. 

"Gera Dovana Drift" - grįžta į Palangą ir eilinį sykį įrodys, jog svarbu ne kaip greitai įveiki posūkį, o kaip atrodai tai darydamas!

Stipriausi pilotai, galingiausi bolidai, tonos padangų dūmų, bei emocijos, kurias išgyvensite kartu!

 

 

Greituminis slalomas

2018 m. „H2auto“  Lietuvos automobilių greituminio slalomo čempionato IV etapas

 

Įpusėjus šiltajam sezonui visi automobilių sporto fanai turės pasiruošti rimtam susitikimui Palangoje, kur „Aurum 1006 km powered by Hankook” lenktynių festivalio metu kovos vyks įvairiose automobilių sporto šakose.

 Šį kartą savo padangas ant asfalto kaitins ne tik žiedinių lenktynių, drago ir drifto entuziastai, bet savo sugebėjimus demonstruos ir automobilių slalomo meistrai, kovodami dėl greičiausiojo titulo Lietuvos automobilių greituminio slalomo čempionato „H2auto“ ketvirtajame etape.

 Slalomo čempionatui einant link pabaigos, šis etapas dalyviams bus itin svarbus, todėl teks kaip reikiant pakovoti dėl kiekvieno taško, kuris turės lemiamos įtakos metinėje įskaitoje.

 Kartu su geriausiais greituminio slalomo dalyviais trasoje pasivaržyti, pajusti lenktynių adrenaliną ir tapti viso „Aurum 1006 km powered by Hankook” lenktynių festivalio dalimi, galės kiekvienas vairuotojas. Tam reikalingas galiojantis vairuotojo pažymėjimas, techniškai tvarkingas ir reikalavimus atitinkantis automobilis.

 Varžybų dalyviai bus skirstomi į penkias klases, įvertinus jų turimą techniką bei jos galingumą.

 Tai „SGC1“ klasė ir automobiliai, kurių variklių darbinis tūris siekia ne daugiau, kaip 1600 cm3. Toliau – „SGC2“ klasė, sudaryta iš automobilių su varikliais, kurių darbinis tūris tarp 1600 cm3 ir 2000 cm3, „SGC3“ klasė ir automobiliai, aprūpinti 2000 cm3 – 3000 cm3 varikliais, bei SGC4 klasė su dar galingesne technika.

 Penktoji šios serijos įskaita – „OC“, kurią sudaro kiek kitokios konstrukcijos (vadinamos „rėmine“) bei savadarbiai ir modifikuoti automobiliai.

 

 

Hankook Juta slalomas

„Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės pagal kiekvieno skonį! Pajusti starto adrenaliną, tapti asfalto broliais kartu su žymiais lenktynininkais, palikti pėdsaką 1006 km lenktynių istorijoje gali kiekvienas norintis žiūrovas! Sąlygos labai paprastos! Dalyvavimui reikalingi vairuotojo pažymėjimas, tvarkingas automobilis ir gera nuotaika! O važiavimų kiekis kaip visada neribotas! Greičiausieji užlips ant vienos scenos su „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių nugalėtojais! 


Važiavimų kiekis neribotas!


4 geriausi savo klasės vairuotojai laimės - 100 € “Juta” čekius!


Ir kaip visada laukia klasių gausa: 

 

AWD (automobiliai, varomi visais ratais)

FWD (automobiliai, varomi priekiniais ratais)

RWD (automobiliai, varomi galiniais ratais)

Damų įskaita


Atvažiuok ir nugalėk!

 

Lietuvos dB Drag Čempiontas

- tai automobilinių garso (audio) sistemų galios varžybos, kuriose dalyviai rungiasi tarpusavyje, kad išsiaiškintų, pas ką sumontuota garso aparatūra sukelia didžiausią slėgį automobilio salone. Palyginimui galime paimti karinį naikintuva-kurio skleidžiamas variklio garsas siekia 145 decibelus. Manote tai yra daug? Mūsų dalyviai iš visos Lietuvos, bei užsienio atsakytu-Ne!  Didžiausias užfiksuotas Lietuvos dB Drag rekordas 157dB!! Ir šiais metais dalyviai žada šį rekorda pagerinti. 

Antrus metus išeilės grįžtame su Lietuvos čempionatu ir šį kartą antrąjam etapui pasirinkome Kauną, nuo kur viskas ir prasidėjo.Tad nepraleisk progos pamatyti,išgirsti o drąsiausiems net atsisėsti ir pajusti stiprią muzika, nuo kurios tiesioginę žodžio prasme sproginėja langai.

 

1006 km  

nuo 2000 m. kasmet rengiamos automobilių sporto žiedinės lenktynės, vykstančios laikinai įrengiamoje Palangos trasoje. Lenktynės yra oficialiai klasifikuojamos varžybos, įtrauktos į LASF sporto kalendorių.


Klasės:

„A1600“ – varikliai iki 1600 cm3

„A2000“ – varikliai iki 2000 cm3

„A3000“ – varikliai iki 3000 cm3

„A3000+“ – varikliai virš 3000 cm3

 „TCR“ – sportiniai automobiliai pagaminti pagal TCR International Series reikalavimus ir 1000 km lenktynių biuletenius. 

TCR automobiliai, kaip ir kiti, dalyvauja bendroje įskaitoje ir TCR klasės įskaitoje, bet ne A3000+ klasės įskaitoje. 

„GT“ – Porsche GT3 Cup, Porsche RSR, Ferrari Challenge, visi buvę ar dabar homologuoti FIA GT3 ir GT4 klasių automobiliai ir visi automobiliai su daugiau nei 6 cilindrų varikliais ir / arba teoriniu variklio darbiniu tūriu, didesniu nei 4500 kub. cm. Taip pat automobiliai, atitinkantys GT klasės filosofiją, tačiau jie nebuvo gaminti lenktynėms pagal FIA homologaciją, pavyzdžiui, kai paprastas automobilis perdarytas į lenktyninį (Porsche, Ferrari ir pan.). 

“X1” – eksperimentiniai (išskirtiniai) lenktyniniai automobiliai ir automobiliai, pagaminti pagal eksperimentinius gaminamus automobilius (su vamzdine arba rėmine konstrukcija arba kitais išskirtiniais aspektais). 

“D“ – dyzeliniai sportiniai automobiliai. 


Palapinių miestelis

– jame galėsite jaukiai įsikurti, pasistatyti palapinę, bus pritaikytos poilsio zonos, laužavietės.


Naktiniai kino seansai

– nutilus mašinų gausmui trasoje, galėsite jaukiai įsikurti pievoje ir po atviru dangumi stebėti kino filmus. 

Šeštadienį trasa bus dedikuota tik 1006 km lenktynėms, o scena lūš nuo linksmybių – čia matysite DJ pasirodymus, klausysite gyvos muzikos, matysite lenktynių transliaciją.  

Daugybė pramogų žiūrovų zonoje: nuotraukų būdelė, poilsio zonos, žiūrovų tribūnos, o tam, kad galėtumėte dar aiškiau stebėti viską, kas vyksta trasoje – milžiniški LED ekranai.