Apie organizatorių


Pirmosios 1000 km lenktynės Palangoje surengtos 2000-aisiais.


Kaip teigia lietuviškąjį automobilių maratoną rengiančios VšĮ "Promo events" atstovai, tada jie, susirinkę prie pirmųjų 1000 km lenktynių starto linijos, nė nepagalvojo, kad čia jie vėl rinksis ir po aštuoniolikos, ir dar po daugelio metų.


Lietuviškosios maratoninės lenktynės įstrigo ne tik sportininkų, trenerių ar teisėjų, bet ir tūkstanteriopai didesnio žiūrovų būrio sąmonėje. Tapo gražia tradicija vasaros viduryje visiems susitikti didžiausioje automobilių sporto fiestoje Palangoje, kuri jau nebeįsivaizduojama be pajėgiausiųjų ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių lenktynininkų, dosniai demonstruojančių čia ne tik savo talentą, bet ir naujausią, greičiausią techniką ir sporto technologijas.


Per tuos metus išaugo ir geriausių mūsų šalies sportininkų, kuriems Palangos lenktynės tapo tikra sportinio talento kalve, meistriškumas. Užtenka vien žvilgterėti į maratoninių lenktynių laimėtojų galeriją, kad tuo įsitikintume.


Net ir didžiausiems užsienio trasų autoritetams nugalėti Lietuvoje darosi vis sunkiau, todėl suprantama, jog tokiomis aplinkybėmis iškovotos pergalės skonis  - dvigubai saldesnis.