Eneos Palanga 1006 km

2017 m. LIEPOS

19-22 d.

Registracija
Hankook Parnu 1006 km

2017 m. RUGSĖJO

21-24 d.

Registracija

Tvarkaraštis

    1006 Eneos lenktynes informacija ruosiama

 


2016 m. Liepos 21-23 d. TVARKARAŠTIS 

  

Liepos 21d. KETVIRTADIENIS

10.00                 Duris atveria lenktynių klubas

10:00 – 10.30  Visų automobilių paradas iš trasos į Vytauto g. /

10.30 – 13.30  Komandų pristatymas, Varžybų atidarymas,  (Online transliacija)

                          „Dynamit Super Sprint“ lenktynės

11:50 – 13.20   Porsche klubas Lietuva važiavimai

13.00 – 21.00  Veikia DUNLOP slalomo trasa visiems

13.20 – 13.50  Pit-walk

14.00 – 17.10  „ENEOS 1006 km lenktynių“ treniruotės  (Rezultatai gyvai ) (Online transliacija)

17.00                  KONCERTAS. Dots (LT)

18.00                  KONCERTAS. Melted Core (LT)

19.00                  KONCERTAS. Gonsofus (HU,RU)

20.00                  KONCERTAS. Basi (LT)

21.00                   KONCERTAS. The Petebox (UK)

18.00 – 22.30   Drag Show (Online transliacija)

18.00 – 22.30   Lietuvos Autoplius Drift čempionato 3 etapo treniruotės

22. 00                 KONCERTAS. Ficture (HU)

 

 

Liepos 22 d. PENKTADIENIS

09.00                  Duris atveria Lenktynių klubas

09.00 – 21.00   DUNLOP Slalomas mėgėjams (prie Klaipėdos posūkio)

10.00 – 14.45  „ENEOS 1000 km lenktynių“ treniruotės (Rezultatai gyvai ) (Online transliacija)

13.20 – 13.30    1000 m mechanikų bėgimo lenktynės ir apdovanojimai Lenktynių klube 

13.20 – 13.50    Pit-walk

15.00 – 16.00   DRIFT paradas Palangos gatvėse iki Jūratės ir Kastyčio fontano.

14.55 – 15.45   Porsche klubas Lietuva važiavimai (Rezultatai gyvai)

15.55 – 16.25     ENEOS 1006km lenktynių kvalifikacija 1000km (Rezultatai gyvai ) (Online transliacija) (TV6)

16.30                  KONCERTAS. AGNIETĖ IR MISS RACING PROGRAMA

16.40 – 16.55     Kvalifikacija – Super Pole 1000km (Rezultatai gyvai ) (Online transliacija) (TV6)

                           TOP10 1006km dalyviai 

17.20 –                1006km lenktynių kvalifikacijos nugalėtojų apdovanojimas ant scenos

18.00                   KONCERTAS. EGIDIJUS SIPAVIČIUS

18.00 – 18.50    Lietuvos Autoplius Drift čempionato 3 etapo treniruotės (Online transliacija)

19.00 –19.50     Lietuvos Autoplius Drift čempionato 3 etapo Kvalifikaciniai važiavimai (Online transliacija)

19.00                  KONCERTAS. EDGARAS LUBYS

21.00                  KONCERTAS. IronVYTAS PRO (LT)

22.00                   KONCERTAS. Mad Money (LT)

20.00 – 22.30  Lietuvos Autoplius Drift  3 etapo čempionatas (Online transliacija)

23.00                 KONCERTAS. Dogma (LT)

Liepos 23 d. ŠEŠTADIENIS

9.00                    Duris atveria Lenktynių klubas

09.00 – 17.00  DUNLOP Slalomas mėgėjams((prie Klaipėdos posūkio)

11.20 – 11.50     Grid-walk

11.55                   Paradas: 1 parado/apšilimo + 1 formavimo ratai

12.00                 „ENEOS 1006 km lenktynių“ startas / (Rezultatai gyvai ) (Online transliacija) (TV6)

17.00 – 22.00   „Pajūrio slalomo“varžybos ,slalomo trasoje

17.30                   KONCERTAS. Ingaja

18.00                  KONCERTAS. Reflect.us (LT)

19.00                  KONCERTAS. D’Mask (LT)

19.30 – 19.50    DUNLOP Mėgėjų slalomo apdovanojimai ant scenos

20.00                  KONCERTAS. Kite Art (LT)

21.00                     Preliminarus ENEOS 1006KM lenktynių finišas

                              Praėjus 20 min. po lenktynių finišo – apdovanojimai ant scenos

21.00                    KONCERTAS. Arbata (LT)

22.00                   KONCERTAS. SaSha Song (LT)

 

 

Koncertų programa (atsisiųsti)

 

 

  • galerija
    „Liepos 20 - 23 dienomis Palangoje vyko jau septynioliktosios 1000 km lenktynės. Ši greičio ir azarto fiesta, į kurią susirenka dalyviai iš tokių valstybių kaip Didžioji Britanija, Olandija, Rusija, Belgija, Latvija, Estija, Lenkija ir kt., pritraukia šimtatūkstantines žiūrovų minias, o lenktynių transliacijos per televiziją stebimos bemaž milijoninės žiūrovų auditorijos.