Palanga 1006km

Liepos 15-18 d.

Bilietai


BILIETAI Į 2021 AURUM 1006 KM LENKTYNES DAR NEPARDUODAMI. SEKITE NAUJIENAS.


VIENOS DIENOS BILIETAI

Bilietų skaičius ribotas - tik 500 vnt. dienai!*

Įsigijus renginio bilietą galėsi be papildomo mokesčio apsigyventi renginio teritorijoje esančioje kempingo zonoje, tad norintiems joje įsikurti telieka pasirinkti: kemperis ar palapinė.SUPER FANAS:

Bilietų skaičius ribotas – tik 150 vnt.! *

Tapk lenktynių SUPER FANU ir turėk išskirtines galimybes pamatyti renginį kitaip! Pirmą kartą lenktynių istorijoje, galėsite patekti ten, kur nė vienas “mirtingasis” nebuvo įžengęs į PIT VIP zoną. Matysite PIT LANE zoną iš viršaus, po jūsų kojomis vyks visas lenktynių veiksmas! Oda šiaušis nuo urzgiančių motorų garso – o patikėkite, čia jo bus daug!  

Ką gausi tu?
-       Patekimą į renginį 3 dienas;
-       Patekimas į PIT VIP zoną;
-       NEMOKAMAS vienkartinis parkavimas renginio teritorijoje;
-       Įsigijus šį bilietą galėsi be papildomo mokesčio apsigyventi renginio teritorijoje esančioje kempingo zonoje, tad norintiems joje įsikurti telieka pasirinkti: kemperis ar palapinė.
-       Speciali renginio apyrankė;
-       Įėjimas į VIP ketvirtadienį;
-       Penktadienio Pit Walk;


Dėmesio! Vienas lenktynių super fanas gaus super galimybę – duoti startą šių metų lenktynėms!

Tik SUPER FANAS vertas būti Saugos automobilyje (Safety car) tuo metu, kai už jo nugaros rikiuosis startui visi lenktynių dalyviai.

Vienas SUPER FANAS bus pakviestas atsisėsti į saugos automobilį ir kartu su trasos teisėjais važiuoti jame per apšilimo ir formavimo ratus prieš startą!

Laimingas bilietas bus ištrauktas ir paskelbtas penktadienio vidurdienį PITWALK metu.

Žaidime dalyvauja bilietai įsigyti iki 07-17 d. 9.00 val.


Svarbu:   

Pit Walk vyks penktadienį 12:00 val.
Turintiems bilietus prašome susirinkti į vietą nurodytą renginio plane 11:50 val. (prie įvažiavimo į trasą, pažymėta "PIT WALK"). Pavėlavusieji negalės dalyvauti Pit Walk, siekiant užtikrinti dalyvių saugumą.

Į Pit Vip vaikai iki 120 cm neįleidžiami.

Leidžiamos zonos:
Pramogų/koncertų zona, Paddock zona, PIT VIP žiūrovų, VIP (ketvirtadieni)

Zonos į kurias nepatenkama:
Pitlane zona, VIP (išskyrus ketvirtadienį)RACE WALK su Darium Jonušiu

Bilietų skaičius ribotas – tik 20 vnt.! *

Race Walk  bilietai nesuteikia teisės patekti į lenktynių teritoriją ir galioja tik kartu su renginio bilietu.

Kas tai yra: 

Ar norite pamatyti lenktynes iš arčiau? Turite neeilinę galimybę pamatyti visus lenktynių užkulsius ir išgirsti įdomiausias detales apie jas iš šių lenktynių organizatoriaus – Dariaus Jonušio. Race walk vyks lenktynių metu – šeštadienį, tad matysite patį lenktynių įkarštį. Race walk kulminacija – ekskursija po Pit lane zoną. Pit lane zonoje galėsite stebėti tikrą lenktynių veiksmą – vairuotojų keitimus, visą darbą kuris vyksta Pit‘uose, o plačiau apie viską jums papasakos – Darius Jonušis. Tai unikaliausia galimybė pamatyti ir pažinti lenktynes iš visų pusių, kaip sakoma – vieną kart gyvenime pasitaikanti proga!

Įsigiję bilietą turėsite galimybę patekti ir į GRID WALK – pasivaikščioti lenktynių trasa tarp išsirikiavusių startui komandų.

Laikas:  Šeštadienis, Liepos 18 d. 14:00

Numatomas žmonių skaičius: iki 20.

RACE WALK starto vieta:  Turintiems bilietus prašome susirinkti į vietą nurodytą renginio plane 13:50 val. (šalia tribūnos dešinės pusės prie VIP’o įėjimo, pažymėta "RACE WALK"). Pavėlavusieji negalės dalyvauti Race Walk, siekiant užtikrinti dalyvių saugumą. 

Svarbu:  Į Race walk vaikai iki 120 cm neįleidžiami.GRID WALK

Bilietų skaičius ribotas – tik 50 vnt.! *

Grid Walk bilietai nesuteikia teisės patekti į lenktynių teritoriją ir galioja tik kartu su renginio bilietu.

Kas tai yra: geriausia galimybė pamatyti iš arti visus lenktynių dalyvius prieš pat startą išsirikiavusius lenktynių trasoje prie starto linijos. Tai vienintelis būdas pamatyti tikrą prieš startinį jaudulį ir visus automobilius, komandas, mechanikus ir lenktynininkus besiruošiančius lenktynių startui, pasivaikščioti tarp jų, pakalbinti lenktynių dalyvius, paliesti automobilius, nusifotografuoti su jais.

Laikas: Liepos 18 d. 11:00-11:30

Trukmė: 30 min

Numatomas žmonių skaičius: iki 50

GRID WALK starto vieta: Turintiems bilietus prašome susirinkti į vietą nurodytą renginio plane 10:50 val. (prie įvažiavimo į trasą, pažymėta "GRID WALK"). Pavėlavusieji negalės dalyvauti Grid Walk, siekiant užtikrinti dalyvių saugumą.VIP

Bilietų skaičius ribotas – tik 200 vnt.!

Siūlome renginio festivalį leisti VIP ZONOJE – išskirtinėje erdvėje kurioje būsite lyg lenktynių epicentre! Matysite komentatorių darbą, operatorius, šviesas ir visą kitą lenktynių “glamūrą". Veikiantis restoranas, baras bei viskas ko reikia patogiam lenktynių stebėjimui. Patogiai įsitaisykite terasoje ir mėgaukitės kompanija bei lenktynėmis.

VIP BILIETO PRIVILEGIJOS:

- Patekimas į renginį 3 dienas;
- Patekimas į atskirą VIP paviljoną, kuris užtikrina geresnį lenktynių matomumą – LED ekranai.

- nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje palikę savo automobilį, VIP shuttle automobiliu  būsite nuvežti iki  lenktynių VIP zonos;  renginio metu ar pasibaigus jam tokiu pat būdu galėsite grįžti atgal iki aikštelės, kurioje stovi Jūsų automobilis.

- patekimą į šeštadienio GRID WALK, kur Jūs iš arti galėsite pamatyti visus lenktynių dalyvius prieš startą išsirikiavusius lenktynių trasoje prie starto linijos. Tai vienintelis būdas pamatyti tikrą prieš startinį jaudulį ir visus automobilius, komandas, mechanikus ir lenktynininkus besiruošiančius lenktynių startui.

- Patekimas į penktadienio Pit Walk;


Svarbu:  

Pit Walk vyks Liepos 17 d. penktadienį 12:00 val. Turintiems bilietus prašome susirinkti į vietą nurodytą renginio plane 11:50 val. (prie įvažiavimo į trasą, pažymėta "PIT WALK"). Pavėlavusieji negalės dalyvauti Pit Walk, siekiant užtikrinti dalyvių saugumą.

Grid Walk vyks Liepos 18 d. šeštadienį 11:00-11:30. Turintiems bilietus prašome susirinkti į vietą nurodytą renginio plane 10:50 val. (prie įvažiavimo į trasą, pažymėta "GRID WALK"). Pavėlavusieji negalės dalyvauti Grid Walk, siekiant užtikrinti dalyvių saugumą.

Bilietas galioja visas 3 renginio dienas.
Pateikus šį bilietą renginio darbuotojai įteiks Jums leidimą.

VIP Leidimų išdavimo vieta:

Aikštelė S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje 

Leidžiamos zonos:

VIP zona, pramogų/koncertų zona, Paddock zona

Zonos į kurias nepatenkama:

Pitlane zona.PARKINGAS

Parkingo vietų skaičius ribotas – tik 200 vnt.!

Parkingo bilietai nesuteikia teisės patekti į lenktynių teritoriją ir galioja tik kartu su renginio bilietu.

Šis bilietas jums leidžia pasistatyti automobilį lenktynių teritorijoje šalia kempingo.

Bilietas galioja vienam įvažiavimui į parkingą.


* pasikeitus karantino sąlygoms parduodamų bilietų kiekis gali būti padidintas.

Vaikai iki 140 cm įleidžiami nemokamai.