Naujienos

2019-06-27

"108 km Moterų Iššūkio" komanda: DYNAMI:T LADIES

1.Papasakokite, pristatykite savo komandą. Kas buria Jūsų ekipažą: ar esate draugės, ar jus vienija pomėgiai, gal kolegės.

Mūsų Dynami:t Ladies komandą sudaro keturios greitį bei adrenaliną mėgstančios kolegės. Lygiai prieš metus subūrusios savo komandą išbandėme jėgas 108 km Moterų ralio lenktynėse. Likome sužavėtos puikia emocija ir patirtimi, todėl šiais metais taip pat startuosime šiame renginyje.

2.Jūsų ekipažo/komandos pavadinimas, o gal turite ir šūkį?

Dynami:t prekės ženklas priklauso mūsų įmonei, kurią atstovaujame. Jis yra gerai žinomas tarp automobilių mylėtojų ir auto sporto dalyvių. Jis turi gilias vertybes ir istoriją, kurią norime tęsti ir populiarinti toliau su DYNAMI:T LADIES komanda. Mūsų pavadinimas – mūsų energijos variklis, kurio niekada neišsižadėsime ir, kuris visada išliks toks pat. Šūkio mes neturime, tačiau vadovaujamės viena taisykle – puikiai praleistas laikas kartu J

3.Kas Jus paskatino dalyvauti „108 km moterų iššūkyje"?

DYNAMI:T LADIES susibūrimą paskatino DYNAMI:T ENERGY RACING komandos lenktynininkas Mantas Matukaitis, kuris taip pat yra mūsų kolektyvo dalis bei komandos mokytojas.

4.Ar esate dalyvavusios panašiame renginyje anksčiau?

Kaip ir minėjome, šiais metais bus antrosios mūsų lenktynės 108 km renginyje. Tokia pat sudėtimi išbandome savo jėgas ir kitose panašaus tipo lenktynėse. Mes kartu visada!

5.Ar specialiai ruošiatės šiam raliui?

Specialiai šiam renginiui deriname aprangas, kad būtų patogu ir atspindėtų mūsų nuotaiką bei komandos pavadinimą J. Taip pat labai svarbu vairavimo įgūdžiai, jų taip pat nepamirštame.

6.Kokiu automobiliu važiuosite, kas paskatino pasirinkimą?

Šiais metais startuosime su kitu bolidu nei pernai – VW Golf J Bandysime dizainu atkartoti 2018 metų DYNAMI:T ENERGY RACING lenktyninį automobilį.

7.Ko tikitės iš šio renginio?

Tikimės puikiai praleisto laiko kartu, įdomios ralio trasos, bei, žinoma, gero oro. O didžiausias noras – geri rezultatai.

8.Ko palinkėtumėte sau ir kitoms dalyvėms?

Norime palinkėti tiek sau, tiek kitoms dalyvėms išlaikyti gerą emociją komandos viduje viso ralio metu.