Palanga 1006km

Liepos 19-22 d.

Bilietai2023 m. RENGINIO BILIETŲ INFORMACIJA

 

Nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio vakaro:

Visomis renginio dienomis veiks pramogų zona su daugybe atrakcijų tiek vaikams tiek suaugusiems. 

Visus norinčius, renginio partneris Klaipėdos autobusų parkas nemokamai vežios nuo Palangos miesto (stotelė Vytauto g. prie bažnyčios) į renginio trasą ir atgal, o atvykstantiems su automobiliais renginio teritorijoje bus įrengti automobilių parkingai. Nemokamas parkingas atvažiuojant nuo Klaipėdos pusės, bei mokamas renginio teritorijoje. 

Renginio teritorijoje veiks VIP zona kurioje VIP leidimo turėtojai galės ne tik patogiai stebėti varžybas, mėgautis skaniausiu maistu ir gėrimais, tačiau taip pat ir sekti komentatorių darbą bei laimėti įvairiausių prizų.   

Visą savaitgalį taip pat veiks Technitis žiūrovų slalomas, tad visiems mėgėjams norintiems išbandyti automobilių sportą savo automobiliais siūlome atvažiuoti nuo Klaipėdos pusės. 

Įsigiję renginio bilietus galės be papildomo mokesčio apsigyventi renginio teritorijoje esančioje kempingo zonoje. Joje bus galima įsikurti su savo kemperiais arba palapinėmis. 

Renginį bus galima stebėti TV3 grupės kanalais, o komentarus iš renginio vietos klausyti per internetinį lenktynių radiją. 

 

Trečiadienis:

Renginys prasideda jau trečiadienį, kuomet visos komandos susirenka administracinei ir techninei komisijoms, bei komandų pristatymui. Tikriems automobilių sporto aistruoliams tai puiki galimybė susipažinti su komandomis ir pirmiems pamatyti lenktynių bolidus. Šiemet Administracinė ir Techninė komisijos keliasi iš S. Dariaus ir S. Girėno stadiono į lenktynių trasą, šalia pagrindinių renginio vartų. Gera žinia ta, jog ši diena yra nemoka, o Klaipėdos autobusų parkas jau nuo 12 val. visus norinčius nemokamai vežios nuo Palangos į renginio vietą ir atgal. 

 

Ketvirtadienis:

Liepos 20 d., ketvirtadienį, visi automobiliai 10:30 pajudės į paradą nuo lenktynių trasos į Palangos miestą ir sustos Vytauto g. tradiciniam renginio atidarymui, bei Dynami:t Super Sprint varžyboms.  

Atidarymo Palangoje metu veiksmas vyks ir lenktynių trasoje, renginio teritorijoje. Ten rasime vykstančius Porsche klubo važiavimus, kurie po pietų užleis trasą pirmosioms Aurum 1006 km lenktynių treniruotėms. 

Tradiciškai Ketvirtadienį išvysime ir Drag race važiavimus, tačiau skirtingai nei praėjusiais metais, Drag finalai šiemet vyks Penktadienio vakarą, o ketvirtadienį vyks tik kvalifikaciniai važiavimai link Klaipėdos įrengtoje trasoje.

 

Penktadienis:

Ši diena visuomet kupina įvairiausių atrakcijų tiek trasoje tiek visoje renginio teritorijoje. Šią dieną trasoje bus duotas startas „108km moterų iššūkiui“ (registracija: https://racing.lt/lt/108km-moteru-issukis), taip pat vyks Mechanikų bėgimo lenktynės, drag ir slalomo varžybos. 

Penktadienio svarbiausias dalis išlieka - Aurum 1006km lenktynių kvalifikacija kurios metu paaiškės kokia tvarka startuos Aurum 1006km lenktynės.

Šių metų naujiena - Drag varžybų finalai keliasi į penktadienio vakarą todėl tikimasi, kad daugiau žiūrovų spės atvykti ir pamatyti tradicinius drag'o finalus su įspūdingiausiais automobiliais.


Šeštadienis:

Pagrindinę lenktynių dieną šurmulys prasideda jau nuo ryto. Nuo 10:30 komandos jau pradeda rikiuotis startui, kuris duodamas lygiai 12 val. tiesioginio TV eterio metu (tiesioginis TV eteris prasideda 11.00 val.). Lenktynės tęsis iki pat vakaro, tačiau dienos metu netruks veiksmo ne tik trasoje bet ir renginio miestelyje kur vyks tradicinės automobilių decibelų varžybos - „Db drag“, Memel Motor Fest ir daugybė kitų pramogų, o renginį vainikuos uždarymo koncertas ir, žinoma, lenktynių apdovanojimų ceremonija.


Atvyk ir įsimylėk automobilių sportą !

 

SVARBI INFORMACIJA: 

Vaikai iki 120 cm ūgio, kartu su suaugusiu, į renginio bendrą teritoriją įleidžiami nemokamai. 

Į PIT BOX zoną ir Superfanas PIT zoną vaikai iki 120 cm ūgio neįleidžiami dėl saugumo (nepriklausomai ar su suaugusiu ar be jo).


VIENOS DIENOS BILIETAS

Pasirink dieną kurią planuoji praleisti renginyje ir įsigyk tos dienos bilietą. 

DIENOS BILIETO turėtojas patenka į: Bendrą renginio teritoriją, Pramogų/koncertų zoną, Paddock zonas.  Gali nemokamai važinėti iš Palangos į renginio vietą ir atgal Klaipėdos autobusų parko autobusais. Taip pat gali pasistatyti automobilį nemokamai TIK parkinge įrengtame atvažiavus nuo KLAIPĖDOS pusės.

DIENOS BILIETO turėtojas nepatenka į: VIP zoną, Pitlane zoną, Pit Walk, Grid Walk ir be papildomo bilieto negali pasistatyti automobilio žiūrovų mokamame parkinge. 

Įsigyti vienos dienos bilietą


ABONEMENTAS – 3 DIENŲ BILIETAS

Įsigyk abonementą ir stebėk renginį visas 3 dienas! 

ABONEMENTO turėtojas patenka į: Bendrą renginio teritoriją, Pramogų/koncertų zoną, Paddock zonas. Gali nemokamai važinėti iš Palangos į renginio vietą ir atgal Klaipėdos autobusų parko autobusais. Taip pat gali pasistatyti automobilį nemokamai TIK parkinge įrengtame atvažiavus nuo KLAIPĖDOS pusės.

ABONEMENTO turėtojas nepatenka į: VIP zoną, Pitlane zoną, Pit Walk, Grid Walk ir be papildomo bilieto negali pasistatyti automobilio mokamame parkinge. 

Įsigyti abonementą - 3 dienų bilietą

 

VIP SUPERFANAS (naujiena 2023 m.)

Tikriems auto sporto entuziastams siūlome įsigyti VIP SUPERFANO bilietą, kuris jums atvers duris į visus renginio užkulisius, nes šis bilietas suteiks galimybę ne tik naudotis visais VIP bilieto privalumais, tačiau taip pat galėsite dalyvauti PIT WALK ir patekti į PIT BOX (šio bilieto turėtojams įrengtą) zoną. VIP SUPERFANAI galės pasirinktinai statyti automobilį VIP aikštelėje ir važiuoti į renginį su specialiais VIP Shuttle arba pastatyti automobilį parkinge esančiame šalia trasos. 

VIP SUPERFANO BILIETO PRIVILEGIJOS: 

 • Patekimas į renginį 3 dienas; 
 • Patekimas į specialiai įrengtą SUPERFANAS PIT BOX zoną. Į PIT BOX zoną vaikai iki 120 cm ūgio neįleidžiami dėl saugumo (nepriklausomai ar su suaugusiu ar be jo). 
 • Patekimas į atskirą VIP paviljoną, kuriame galėsite patogiau stebėti lenktynes bei rezultatus LED ekranuose.  
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje palikę savo automobilį, VIP SHUTTLE mikroautobusu  būsite nuvežti iki  lenktynių VIP zonos;  renginio metu ar pasibaigus jam tokiu pat būdu galėsite grįžti atgal iki aikštelės, kurioje stovi Jūsų automobilis; 
 • Galimybė nemokamai pasistatyti automobilį parkinge esančiame renginio teritorijoje. 
 • Patekimas į penktadienį vykstantį PIT WALK.
 • Patekimas į šeštadienio GRID WALK - tai unikali galimybė pasivaikščioti lenktynių trasa ir pajusti visą lenktynių jaudulį kartu su komandomis likus kelioms minutėms iki didžiojo AURUM 1006 km lenktynių starto. 

VIP SUPERFANO Bilietas galioja visas 3 renginio dienas. 

Leidimų išdavimo vieta: Aikštelė S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, Palanga arba bilietų kasoje esančioje prie pagrindinio renginio įėjimo (nuo Palangos m. pusės).

Pateikus šį bilietą renginio darbuotojai įteiks Jums leidimą kurį privaloma teisingai dėvėti norint patekti į renginį. 

VIP SUPERFANO BILIETO turėtojai patenka į: Specialiai Superfanams įrengtą zoną PIT BOX (tik nuo 120 cm ūgio), VIP zoną, bendrą renginio teritoriją, Pramogų/koncertų zoną, Paddock zonas, Pit Walk, Grid Walk. VIP Superfano bilieto turėtojai gali nemokamai pasistatyti automobilį parkinge esančiame šalia trasos arba Palangoje, aikštelėje S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje ir iš šios aikštelės nemokamai važinėti į renginio vietą ir atgal specialias VIP SHUTTLE mikroautobusais. 

VIP SUPERFANO BILIETO turėtojai nepatenka: Pitlane zoną skirtą komandoms ir jų svečiams.

Įsigyti VIP SUPERFANO bilietą


VIP

Siūlome renginį stebėti VIP ZONOJE  – išskirtinėje erdvėje, kurioje pasijausite lyg būtumėte lenktynių epicentre! Matysite komentatorių darbą, pasirodymus, seksite rezultatus ir galėsite laimėti įspūdingų prizų. 

Čia veiks restoranas, baras, rasite viską, ko reikia patogiam lenktynių stebėjimui. Patogiai įsitaisykite terasoje ir mėgaukitės gera kompanija bei lenktynėmis iš geriausių vietų. 

VIP BILIETO PRIVILEGIJOS: 

 • Patekimas į renginį 3 dienas; 
 • Patekimas į atskirą VIP paviljoną, kuriame galėsite patogiau stebėti lenktynes bei rezultatus LED ekranuose.  
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje palikę savo automobilį, VIP shuttle automobiliu  būsite nuvežti iki  lenktynių VIP zonos;  renginio metu ar pasibaigus jam tokiu pat būdu galėsite grįžti atgal iki aikštelės, kurioje stovi Jūsų automobilis; 
 • Patekimas į šeštadienio GRID WALK - tai unikali galimybė pasivaikščioti lenktynių trasa ir pajusti visą lenktynių jaudulį kartu su komandomis likus kelioms minutėms iki didžiojo AURUM 1006 km lenktynių starto. 

VIP  Bilietas galioja visas 3 renginio dienas. 

Leidimų išdavimo vieta: Aikštelė S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, Palanga. 

Pateikus šį bilietą renginio darbuotojai įteiks Jums leidimus, kuriuos privaloma teisingai dėvėti norint patekti į renginį. 

VIP leidimo turėtojas patenka į: VIP zoną, bendrą renginio teritoriją, Pramogų/koncertų zoną, Paddock zonas, Grid Walk. VIP turėtojai gali nemokamai pasistatyti automobilį Palangoje, aikštelėje S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje ir iš šios aikštelės nemokamai važinėti į renginio vietą ir atgal specialias VIP SHUTTLE mikroautobusais. 

VIP leidimo turėtojas nepatenka į: Pitlane zoną, Pit Walk ir be papildomo bilieto negali pasistatyti automobilio žiūrovų mokamame parkinge.

Įsigyti VIP bilietą

  

PIT WALK

PIT WALK yra papildomas bilietas ir nesuteikia teisės patekti į lenktynių teritoriją bei galioja tik kartu su renginio bilietu. 

KAS TAI: Tai puikus būdas iš arčiau pamatyti lenktynes ir pajusti jų atmosferą. Visi įsigiję specialius bilietus, numatytu laiku, galės įeiti į PIT zoną, kur sportininkai ruošiasi lenktynėms. Iš čia sportiniai automobiliai išvažiuoja į trasą. Tik čia galima iš labai arti pajusti lenktynių atmosferą, pamatyti ką komandos veikia paskutinėmis minutėmis prieš išvažiuojant į trasą, kaip lenktynininkai ir jų komandos ruošiasi varžyboms, pajausti lenktynių jaudulį, iš labai arti pamatyti komandas, lenktynininkus ir  automobilius. 

KADA: Penktadienį, liepos 21 d. 12:00 – 12:25 val.* 

TRUKMĖ: 20-25 min. 

KUR: PIT WALK įėjimo vieta - 11:40 val. prie įvažiavimo į trasą (tikslią vietą žiūrėti renginio teritorijos plane).  

PIT WALK bilietai keičiami į apyrankę tik prie įėjimo į PIT WALK, todėl prašome atvykti anksčiau, kad spėtumėte gauti juosteles.

*galimi nedideli renginio tvarkaraščio pakitimai, naujausią versiją rasite https://racing.lt/tvarkarastis. 

PIT WALK GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA TURĖTI MAISTĄ AR GĖRIMUS IR PRIVALOMA LAIKYTIS TEISĖJŲ IR APSAUGOS DARBUOTOJŲ NURODYMŲ. 

Įsigyti PIT walk bilietą

 

GRID WALK

GRID WALK bilietas yra papildomas bilietas ir nesuteikia teisės patekti į lenktynių teritoriją, bei galioja tik kartu su renginio bilietu. 

KAS TAI: Tai unikali galimybė patekti į lenktynių trasą prieš pat startą, pajusti visą lenktynių jaudulį kartu su komandomis likus kelioms minutėms iki didžiojo 1006 km lenktynių starto. 

KADA: Šeštadienį, liepos 22 d. 11:00-11:40 val.* 

TRUKMĖ: 30 - 40 min. 

Numatomas bilietų skaičius: iki 300. 

KUR: GRID WALK įėjimo vieta - 10:50 val. prie sportinių automobilių įvažiavimo į lenktynių trasą (tikslią vietą žiūrėti renginio teritorijos plane). 

GRID WALK bilietai keičiami į apyrankę tik prie įėjimo į GRID WALK, todėl prašome atvykti anksčiau, kad spėtumėte gauti juosteles.

*galimi nedideli renginio tvarkaraščio pakitimai, naujausią versiją rasite https://racing.lt/tvarkarastis. 

GRID WALK GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA TURĖTI MAISTĄ AR GĖRIMUS IR PRIVALOMA LAIKYTIS TEISĖJŲ IR APSAUGOS DARBUOTOJŲ NURODYMŲ. 

Įsigyti Grid walk bilietą

 

PARKINGAS

PARKINGO bilietas nesuteikia teisės asmeniui patekti į lenktynių teritoriją ir galioja tik kartu su renginio bilietu. 

Šis bilietas jums leidžia pasistatyti automobilį lenktynių teritorijoje šalia kempingo. 

Bilietas galioja vienam įvažiavimui į parkingą. 

PARKINGE GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA RŪKYTI IR VARTOTI ALKOHOLĮ. PRIVALOMA LAIKYTIS APSAUGOS DARBUOTOJŲ NURODYMŲ. 

Įsigyti parkingo bilietą

 

Daugiau informacijos: https://racing.lt/lt/svarbi-info

Renginio tvarkaraštis: https://racing.lt/lt/tvarkarastis