Palanga 1006km

Liepos 14-17 d.

Tvarkaraštis


>>> Pilnas "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių tvarkaraštis <<<


TREČIADIENIS // LIEPOS 15 D.

12:00  - 17:00  Techninė ir administracinė komisija. Dariaus ir Girėno stadiono aikštelė.

Prasidėjusi kaip tiesiog techninis elementas ši dalis tampa savotišku lenktynių atidarymų. Šių metų naujiena tiesioginė transliacija iš techninės komisijos, kuomet visi galės susipažinti su komandomis ir vairuotojais bei apžiūrėti visiškai pasiruošusius lenktynių bolidus, tokius kokius matysite lenktynių trasoje.


KETVIRTADIENIS // LIEPOS 16 D.

10:30 - Atsidaro VIP klubas

11:30 - 12:15 1006 km lenktynių dalyvių paradas į Palangą. Paradas prasidės lenktynių trasoje ir važiuos maršrutu Kretingos g. - Vytauto g. - S. Dariaus ir S. Girėno g. - Birutės al. - S. Nėries g. - Smilčių g. - Jūratės g. - Vytauto g. - Kretingos g. 

11:45 - 17:00 ULTIM8 Drag by Startline kvalifikacijos (trasoje įrengtoje už „Klaipėdos“ posūkio)

12:10 - 13:20 "Porsche klubas Lietuva" važiavimai

13:00 - 21:00 "Žiūrovų slalomas" visiems norintiems (trasoje įrengtoje už "Klaipėdos" posūkio) 

14:00 - 17:30 1006 km lenktynių treniruotės

18:15 - 22:30 GERA DOVANA DRIFT treniruotės

18:30 - 21:00 ULTIM8 Drag by Startline finalai (1006 km lenktynių trasoje prie starto linijos) 

21:30 - 21:50 ULTIM8 Drag by Startline varžybų apdovanojimai didžiojoje scenoje


PENKTADIENIS // LIEPOS 17 D.

09:00 - Atsidaro VIP klubas

09:00 - 21:00 "Žiūrovų slalomas" visiems norintiems (trasoje įrengtoje už "Klaipėdos" posūkio) 

09:00 - 10:30 1006 km lenktynių treniruotės

10:30 - 10:55 „108 km moterų iššūkis su Sonax" startas lenktynių trasoje

11:00 - 12:00 1006 km lenktynių treniruotės

12:00 - 12:25 Pit Walk (žiūrovams įsigijusiems papildomus Pit Walk bilietus)

12:10 - 12:25 1000 m mechanikų bėgimo lenktynės (apdovanojimai įvyks didžiojoje scenoje iš kart po lenktynių) 

12:30 - 14:00 1006 km lenktynių treniruotės

14:10 - 15:00 "Porsche klubas Lietuva" važiavimai

15:00 - 16:00 Gera dovana DRIFT dalyvių paradas į Palangą. Paradas prasidės lenktynių trasoje ir važiuos maršrutu Kretingos g. - Vytauto g. - S. Dariaus ir S. Girėno g. - Birutės al. - S. Nėries g. - Smilčių g. - Jūratės g. - Vytauto g. - Kretingos g. 

15:20 - 16:50 1006 km lenktynių kvalifikacija

17:20 - 17:35 TOP 10 kvalifikacija - "Super Pole"

17:45  1006 km lenktynių kvalifikacijos nugalėtojų apdovanojimai didžiojoje scenoje

18:00 - 22:30 Gera dovana DRIFT

22:30 „108 km moterų iššūkis su Sonax" nugalėtojų apdovanojimai didžiojoje scenoje

22:50 Gera dovana DRIFT  nugalėtojų apdovanojimai didžiojoje scenoje


ŠEŠTADIENIS // LIEPOS 18 D.

09:00 - Atsidaro VIP klubas

09:00 - 17:00 "Žiūrovų slalomas" visiems norintiems (trasoje įrengtoje už "Klaipėdos" posūkio)  

11:00 - 21:00 Lenktynių tiesioginė transliacija televizijoje 

11:00 - 11:30 Grid Walk (žiūrovams įsigijusiems papildomus Grid Walk bilietus)

12:00 - 1006 KM LENKTYNIŲ STARTAS

Šeštadienis skirtas šių lenktynių festivalio kulminacijai – Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynėms. Visa diena lenktynių gaudesio, geros muzikos, naujų pažinčių, šypsenų ir visų kitų prieskonių iš ko susideda lenktynės. Na kas buvo tas žino, kiek akys sužiba ir kaip pasišiaušia oda išgirdus riaumojančius motorus.

12:30 Istorinių automobilių paradas su DeCubaParadas prasidės nuo lenktynių trasos ir važiuos maršrutu Kretingos g. - Vytauto g. - S. Dariaus ir S. Girėno g. - Birutės al. - J. Basanavičiaus g., kurios atkarpoje nuo Birutės al. iki S. Daukanto g. įvyks trumpa automobilių ekspozicija.

12:30 - 16:30 Audio Freakz Lietuva dB Drag kvalifikacijos ir ketvirtfinaliai

14:00 Race Walk su Dariumi Jonušiu (žiūrovams įsigijusiems papildomus Race Walk bilietus)

17:30 Audio Freakz Lietuva dB Drag finalas (prie didžiosios scenos)

19:30 - 19:50  "Žiūrovų slalomas"  nugalėtojų apdovanojimai didžiojoje scenoje

21:00 Preliminarus 1006km lenktynių finišas*

*Praėjus 20 min. po finišo - apdovanojimai didžiojoje scenoje


Pilnas "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių tvarkaraštis