Palanga 1006km

Liepos 13-16 d.

Tvarkaraštis


2022 m. detalus preliminarus "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių tvarkaraštis


PRELIMINARUS TVARKARAŠTIS


Liepos 13 d. TREČIADIENIS


12:00 - 17:00 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių registracija ir komandų pristatymas (tiesioginė transliacija) - Dariaus ir Girėno Stadiono aikštelė, Palanga

19:00 - 20:00 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių instruktažas dalyviams - VIP zonoje lenktynių teritorijoje


Liepos 14 d. KETVIRTADIENIS


10:00 - 13:00 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių automobilių paradas į Palangą, Dynami:t Super Sprint lenktynės

10:30 Atsidaro VIP klubas

11:45 - 17:00 "Ultim8 Drag by Startline" kvalifikaciniai važiavimai (už 1006 km trasos, Klaipėdos kryptimi)

12:10 - 13:20 „Porsche klubas Lietuva“ važiavimai

13:00 - 21:00 „Technitis žiūrovų slalomas“ visiems norintiems

14:00 - 17:30 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių treniruotės

19:00 - 20:45 "Ultim8 Drag by Startline" finalai 

21:00 "Ultim8 Drag by Startline" varžybų apdovanojimai scenoje


Liepos 15 d. PENKTADIENIS


09:00 Atsidaro VIP klubas

09:00 - 21:00 „Technitis žiūrovų slalomas“ visiems norintiems

09:00 - 10:30 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių treniruotės

10:30 - 10:50 „Olybet 108 km Moterų iššūkis“ startas lenktynių trasoje

11:00 - 12:00 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių treniruotės

12:00 - 12:25 Pit Walk

12:05 - 12:10 Daugiausia apsisukimų vairuotojui esant ant automobilio stogo

12:10 - 12:25 Dynami:t 1000 m mechanikų bėgimo lenktynės

12:25 Dynami:t 1000 m mechanikų bėgimo lenktynių apdovanojimai scenoje

12:30 - 14:00 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių treniruotės

14:10 - 15:10 „Porsche klubas Lietuva“ važiavimai

15:30 - 17:00 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių kvalifikacija

17:30 - 17:45 TOP 10 kvalifikacija - "Super Pole"

17:55 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių kvalifikacijos nugalėtojų apdovanojimai scenoje

18:10 - 18:30 "DeCuba" Istorinių automobilių asociacijos "Seni kibirai" lenktynės

18:30 - 20:00 Porsche Taycan Experiance 

22:30 „Olybet 108 km Moterų iššūkis“ nugalėtojų apdovanojimai scenoje


Liepos 16 d. ŠEŠTADIENIS


09:00 Atsidaro VIP klubas

09:00 - 17:00 „Technitis žiūrovų slalomas“ visiems norintiems

11:00 - 21:00 Lenktynių tiesioginė transliacija televizijoje 

11:00 Grid Walk 

12:00 AURUM 1006 KM POWERED BY HANKOOK LENKTYNIŲ STARTAS

12:00 - 15:00 Išskirtinių automobilių paroda "Memel Motor Fest"

12:30 - 16:30 Audio Freakz Lietuva dB Drag kvalifikacijos ir ketvirtfinaliai

12:30 Istorinių automobilių asociacijos "Seni kibirai" paradas į "DeCuba", Palanga

13:30 - 13:45 SONAX Sexy Automobilių plovimas (šalia pagrindinės scenos)

15:00 Išskirtinių automobilių "Memel Motor Fest" paradas nuo trasos į J.Basanavičiaus g., šalia klubo “Mojo Lounge”

15:30 - 15:45 SONAX Sexy Automobilių plovimas (šalia pagrindinės scenos)

16:30 – 17:00 TOP 5 Istorinių automobilių asociacijos "Seni kibirai" "DeCuba" apdovanojimai

17:00 Audio Freakz Lietuva dB Drag finalas (šalia pagrindinės scenos)

17:30 - 19:00 Išskirtinių automobilių paroda "Memel Motor Fest" 

18:00 - 18:15 SONAX Sexy Automobilių plovimas (šalia pagrindinės scenos)

19:00 - 19:30 TOP 5 Išskirtinių automobilių "Memel Motor Fest" apdovanojimai scenoje

19:30 - 19:50  „Technitis žiūrovų slalomas“ nugalėtojų apdovanojimai scenoje

21:00 Preliminarus Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių finišas*

Scenoje koncertas ir lenktynių apdovanojimai*


*Praėjus 20 min. po finišo - apdovanojimai didžiojoje scenoje


2022 m. detalus preliminarus "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių tvarkaraštis


BENDRAS TERITORIJOS PLANAS: