Palanga 1006km

Liepos 14-17 d.

Tvarkaraštis


2021 m. detalus preliminarus "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių tvarkaraštis


PRELIMINARUS TVARKARAŠTIS


Liepos 14 d. TREČIADIENIS


12:00 - 17:00 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių registracija ir komandų pristatymas (tiesioginė transliacija) - Dariaus ir Girėno Stadiono aikštelė, Palanga

19:00 - 20:20 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių instruktažas dalyviams - VIP zonoje lenktynių teritorijoje.


Liepos 15 d. KETVIRTADIENIS


10:00 - 13:00 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių automobilių paradas į Palangą, Dynamit Super Sprint lenktynės

10:30 Atsidaro VIP klubas

11:45 - 17:00 ULTIM8 Drag kvalifikaciniai važiavimai

12:10 - 13:20 „Porsche klubas Lietuva“ važiavimai

13:00 - 21:00 „Žiūrovų slalomas“ visiems norintiems

14:00 - 17:30 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių treniruotės

19:00 - 20:45 ULTIM8 Drag finalai 

21:00 ULTIM8 Drag varžybų apdovanojimai scenoje


Liepos 16 d. PENKTADIENIS


09:00 Atsidaro VIP klubas

09:00 - 21:00 „Žiūrovų slalomas“ visiems norintiems

09:00 - 10:30 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių treniruotės

10:30 - 10:50 „108 km moterų iššūkis“ startas lenktynių trasoje

11:00 - 12:00 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių treniruotės

12:00 - 12:25 Pit Walk

12:10 - 12:25 1000 m mechanikų bėgimo lenktynės

12:25 1000 m mechanikų bėgimo lenktynių apdovanojimai scenoje

12:30 - 14:00 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių treniruotės

14:10 - 15:00 „Porsche klubas Lietuva“ važiavimai

15:20 - 16:50 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių kvalifikacija

17:20 - 17:35 TOP 10 kvalifikacija - "Super Pole"

17:45 Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių kvalifikacijos nugalėtojų apdovanojimai scenoje

18:00 - 18:20 Istorinių automobilių asociacijos "Seni kibirai" lenktynės

18:30 4x4 Gintarinis Pajūris 2021 varžybos

18:30 - 19:00 "Toliausiai nuvažiavusio automobiliu šoniniais ratais" rekordo siekimas

22:30 „108 km moterų iššūkis“ nugalėtojų apdovanojimai scenoje


Liepos 17 d. ŠEŠTADIENIS


09:00 Atsidaro VIP klubas

09:00 - 17:00 „Žiūrovų slalomas“ visiems norintiems

11:00 - 21:00 Lenktynių tiesioginė transliacija televizijoje 

11:00 Grid Walk 

12:00 AURUM 1006 KM POWERED BY HANKOOK LENKTYNIŲ STARTAS

12:00 - 15:00 Išskirtinių automobilių paroda "Memel Motor Fest"

12:30 - 16:30 Audio Freakz Lietuva dB Drag kvalifikacijos ir ketvirtfinaliai

13:00 Istorinių automobilių asociacijos "Seni kibirai" paradas į Palangą

13:30 - 13:45 SONAX Sexy Automobilių plovimas (šalia pagrindinės scenos)

14:00 - 17:00 4x4 Gintarinis Pajūris 2021 varžybos

15:00 Išskirtinių automobilių "Memel Motor Fest" paradas nuo trasos į J.Basanavičiaus g., šalia klubo “Šachmatinė”

15:30 - 15:45 SONAX Sexy Automobilių plovimas (šalia pagrindinės scenos)

17:00 Audio Freakz Lietuva dB Drag finalas (šalia pagrindinės scenos)

17:00 - 19:00 Išskirtinių automobilių paroda "Memel Motor Fest" 

18:00 - 18:15 SONAX Sexy Automobilių plovimas (šalia pagrindinės scenos)

18:15 - 18:35 4x4 Gintarinis Pajūris 2021 apdovanojimai scenoje

19:00 - 19:30 TOP 5 Išskirtinių automobilių "Memel Motor Fest" apdovanojimai scenoje

19:30 - 19:50  „Žiūrovų slalomas“ nugalėtojų apdovanojimai scenoje

21:00 Preliminarus Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių finišas*

Scenoje koncertas ir 4x4 Gintarinis pajūris 2021 varžybų apdovanojimai


*Praėjus 20 min. po finišo - apdovanojimai didžiojoje scenoje


2021 m. detalus preliminarus "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių tvarkaraštis


BENDRAS TERITORIJOS PLANAS: