Naujienos

2019-06-18

"108 km moterų iššūkio" komanda: sėlinančios vapsvos

1.Papasakokite, pristatykite savo komandą. Kas buria Jūsų ekipažą: ar esate draugės, ar jus vienija pomėgiai, gal kolegės. Mūsų ekipažą vienija giminystė, vapsviška draugystė ir noras patirti kuo daugiau smagių, įsimintinų akimirkų ralio trasoje.

2.Jūsų ekipažo/komandos pavadinimas, o gal turite ir šūkį? Mūsų ekipažo/komandos pavadinimas „Sėlinančios vapsvos“ ir mes sakome „Bzzz!!...“

3.Kas Jus paskatino dalyvauti „108 km moterų iššūkyje"? Tai, kad dalyvausime 108 km moterų iššūkyje jau žinojome praėjusiais metais, nes sėkmingas komandos pasirodymas pirmajame 108 km moterų iššūkyje buvo didelė motyvacija dalyvauti ir šiais metais.

4.Ar esate dalyvavusios panašiame renginyje anksčiau? Taip, dalyvavome 2018 m. organizuotame 108 km moterų iššūkyje bei 2019 m. Moterų ralyje Vilniuje.

5.Ar specialiai ruošiatės šiam raliui? Pasiruošimą šiam raliui pradėjome prieš gerą mėnesį sudalyvaudamos Moterų ralyje, taip pat teko vėl prisiminti kelio knygos skaitymą ir kitus svarbius dalykus padedančius kuo sėkmingiau įveikti trasą.

6.Kokiu automobiliu važiuosite, kas paskatino pasirinkimą? Greičiausiai važiuosime tuo pačiu patogiu ir komfortišku BMW automobiliu, kurį jau pavadinome „Vapsvamobiliu“

7.Ko tikitės iš šio renginio? Tikimės įdomios trasos, daugiau įvairesnių, smagesnių užduočių, daug gerų emocijų ir juoko.

8.Ko palinkėtumėte sau ir kitoms dalyvėms? Palinkėsime susikaupimo trasoje, vieningumo atliekant užduotis, gebėjimo bet kokioje situacijoje išlikti ramioms ir šį moterų iššūkį pasitikti su džiaugsmu ir gera nuotaika.