Naujienos

2020-03-09

„108 km Moterų iššūkis“ žada nustebinti ir visko mačiusias dalyves

„Aurum 1006 km Powered by Hankook“ lenktynių festivalio organizatoriai ruošiasi trečius metus iš eilės startuosiančiam „108 km Moterų iššūkiui“ bei žada nustebinti ir visko mačiusias dalyves.

Liepos 15-18 dienomis vyksiančiame lenktynių festivalyje Lietuvos pajūryje net 88 moterų ekipažai galės išbandyti savo jėgas nuotaikingame iššūkyje, pasimėgauti važiavimu „Aurum 1006 km Powered by Hankook“ lenktynių trasa ar pasidžiaugti savo pergale didžiojoje lenktynių scenoje su keliasdešimt tūkstantine žiūrovų minia.

„Jei pirmą kartą nedrįsote užsiregistruoti, o antrą kartą – abejojote, tai trečią kartą raginu tai padaryti“, – sako „108 km Moterų iššūkio“ koordinatorė Jolanta Iselionienė. – Netrukus paskelbsime registraciją į šias moterims subalansuotas varžybas, o kovo 8-osios dienos proga sveikinu ne tik visas moteris, bet ir noriu paraginti susitikti su draugėmis ir suburti ekipažą saugų važiavimą propaguojančiam iššūkiui vasarą Palangoje”.

Pasak renginio koordinatorės Jolantos Iselionienės, dviejų metų patirtis rodo, kad paraiškos šiam iššūkiui ištirpsta labai greitai. Mat, registracija į „108 km Moterų iššūkį“ stabdoma, vos tik jai įsibėgėjus.

„Norisi labai paraginti visas moteris, kurios praleido galimybę dalyvauti praėjusiose varžybose, suklusti ir laukti netrukus pasirodysiančios registracijos. O šiemet žadame tikrai nustebinti ne tik pirmą kartą dalyvausiančias dalyves, bet ir ištikimiausias šio renginio gerbėjas. Ruošiama nauja trasa, o varžymosi atmosferą sujungsime su netikėtomis, linksmomis užduotimis“, – sakė J. Iselionienė.

Registruojantis į iššūkį yra būtina nusimatyti komandos sudėtį: jį turi sudaryti ne mažiau, kaip du asmenys – vairuotoja ir viena šturmanė, o mašinos galas gali sutalpinti ir visą palaikymo komandą. Ir, žinoma, svarbu nepamiršti nurodyti komandos pavadinimą, o renginio dieną pasipuošti taip, kad renginio fotografų blykstės kryptų į originaliausius ir netikėčiausius ekipažo sprendimus.

Organizatorių nuotraukos