Naujienos

2018-05-04

„Aurum 1006 km lenktynėse“ švies TV3 žvaigždynas

Iki liepos 18-21 dienomis Palangoje vyksiančių tradicinių, jau devynioliktųjų „Aurum 1006 km lenktynių“, kurias nuo pat pradžių rengia „Promo Events“, beliko du su puse mėnesio. Kuo mažiau laiko beskiria mus nuo didžiausio Baltijos šalyse automobilių sporto festivalio, tuo daugiau renginio paslapčių linkę atskleisti organizatoriai. Penktadienį 51-ąsias įkūrimo metines mininčiame „Plytinės“ kartodrome pristatytos kelios naujienos, praturtinsiančios ir taip plačią lenktynių Palangoje programą.
„Pasiruošimas atsakingiausiam ne tik organizatoriams ar sportininkams bei komandoms, bet ir dideliam būriui pramogų pasaulio žvaigždžių, be kurių jau neįsivaizduojamas šis festivalis, egzaminui eina įprasta vaga, - pristatydamas naujoves ir „Žvaigždžių lenktynes #suTV6 pramogauju KITAIP”, - kalbėjo varžybas rengiančios VšĮ „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis.

Pagrindinis renginio organizatorius prisiminė prieš kelis metus buvusias labai populiarias žvaigždžių lenktynes, kurios sulaukdavo ne mažiau aistrų, nei 1006 km lenktynės.

„Šio šou buvome atsisakę ne todėl, kad žvaigždžių lenktynės nebūtų sulaukę susidomėjimo. Viso renginio programa buvo taip intensyvi, kad sunku bebuvo rasti vietos ir laiko, - sakė D. Jonušis. – Tačiau šiemet, rengdami 19-ąsias ir ruošdamiesi jubiliejinėms, 20-sioms maratoninėms lenktynėms, žiūrovams pažadėjome ypatingą pramogų ir laisvalaikio pynę, o žodį reikia tesėti“.

„Aurum 1006 km lenktynių“ naujovių pristatyme dalyvavusi TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė pasidžiaugė, kad jau trečius metus jos vadovaujamų TV kanalų eterį drebins riaumojančių automobilių motorų gausmas.

„Lenktynės Palangoje visuomet išsiskiria aukščiausios kokybės transliacija, kurios privalumus gali įvertinti visi žiūrovai, stebėdami lenktynes tiesiogiai portale tv3.lt arba TV6 kanalu“, - sakė TV3 generalinė direktorė L. Blaževičiūtė.

TV 3 generalinė direktorė be pramogauti ekstremaliau kviečiančio kanalo TV6 organizuojamų „Žvaigždžių lenktynių #suTV6pramogaujuKITAIP“ pristatė dar vieną šių metų naujieną – šalia jau įprastų profesionalų lenktynių vyks moterų kanalo TV8 pristatomas „108 kilometrų moterų iššūkis“.

„TV6 šįkart į trasą pakvies eterio žvaigždes – galėsite gal ir šiek tiek pakikenti iš jų sugebėjimų, o gal kažkuri labai nustebins. Kadangi jau seniai aišku, jog moterys vairuoja geriau ir mums belieka varžytis tarpusavyje, tai šiemet moterų kanalas TV8 pakvies visas moteris išbandyti jėgas orientacinio ralio trasoje“, – intriguodama susirinkusius apie lenktynių naujoves pasakojo TV3 vadovė L. Blaževičiūtė.

Naujienų pristatymą užbaigė žvaigždžių lenktynių repeticija, kurią surengė „X Faktoriaus“ nugalėtojai grupė „120“, „X Faktoriaus“ dalyvė Indrė Grikšelytė, „Power Hit Radio“ laidų vedėja Kamilė Tumelytė-KAIA, Audrė Kudabienė ir Mindaugas Rainys.

Šį kartą sėkmė šypsojosi moterims – pirmąją vietą laimėjo Indrė Grikšelytė, antra liko Audrė Kudabienė, o ant trečiojo pakylos laiptelio užlipo „120“ narys Šarūnas, kuris po kvalifikacinio važiavimo buvo likęs paskutinis.

Vytauto PILKAUSKO nuotraukos

„Aurum 1006 km lenktynių spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“
El./paštas visusbonus@dtiltas.lt Tel.+370 612 93662