Naujienos

2020-07-16

Šonaslydžio meistrus egzaminavo lietus ir šlapia trasa

Ketvirtadienio pavakarę treniruotes pradėjo ir „Gera dovana drift“ lenktynių dalyviai.

Visą dieną švietusią ir dosniai siuntusią šilumą saulę uždengė pilki debesys, prieš pat treniruočių pradžią prakiurę lietumi.

„Dabar čia lyderį lems ne greitis ir ne automobilio variklio galingumas, o tikrasis drift‘o dalyvių meistriškumas“, - labai taikliai pastebėjo vienas aistringas sirgalius, atėjęs stebėti treniruočių.

Kvalifikacinės varžybos ir finalai vyks rytoj, o nugalėtojai ir prizininkai paaiškės tik vėlų penktadienio vakarą.

„Džiaugiamės sulaukę 36 dalyvių, tarp jų trijų iš Latvijos ir dviejų iš Estijos, - lenktynių spaudos centrui sakė drifto arba šonaslydžio varžybų koordinatorė Justė Šimkutė. - Tad Palangoje varžysis, galima sakyti, visi pajėgiausieji Baltijos šalių ir PRO čempionato šios sparčiai populiarėjančios sporto šakos atstovai, padovanosiantys žiūrovams ne vieną įspūdingą akimirką“.

Tarp jų ir praėjusių metų šalies čempionas Benediktas Čirba, neseniai vykusiame Baltijos šalių čempionate finišavęs antras, Norbertas Daunoravičius (Norbe), patraukęs daugelio vilniečių dėmesį sostinės Gedimino prospekte vykusiame „Aurum 1006 km lenktynių“ pristatyme, Donatas Macpreikšas, Aurimas Vaškelis, Arūnas Černevičius, Deimantė Radzevičiūtė, Sandra Žilienė, estas Kristjan „sallu“ Salmre, latviai Nikolass Bertāns, Raivis Alksars ir kiti.

Įspūdinga ir jų vairuojama, specialiai šonaslydžio lenktynėms parengta technika.

Liepos 17 d. nuo 22 iki 24 val. drift‘o finalus tiesiogiai transliuos TV6

Visą „Aurum 1006 km lenktynių” festivalį stebėkite naujienų portale TV3.lt: www.TV3.lt/lenktynes

Arno STRUMILOS nuotraukos