Naujienos

2017-07-03

„ENEOS 1006 km lenktynėse“ – moderniausia TV aparatūra ir naujas ekspertas

Liepos 19-22 dienomis vyksiančiose „ENEOS 1006 km lenktynėse“ laukia itin intriguojanti kova. Mat šiemet susirenka kaip niekad daug itin galingą techniką turinčių komandų, o ir sportininkų rikiuotė įspūdinga.

\n

Tačiau negalėsiantys atvykti stebėti lenktynių į Palangą gyvai, irgi neliks nusivylę.

\n

Šiemet „ENEOS 1006 km lenktynes“ ir vėl bus galima stebėti ne tik per TV6 televiziją, bet ir internetu. TV3.lt interneto portale gerbėjai galės matyti vaizdus nuo pat lenktynių atidarymo tiesiogiai transliuojamus net iš penkių TV kamerų. Bus galima pasirinkti ne tik pagrindinį lenktynių vaizdą, bet ir atskirus epizodus iš pavojingiausių trasos vietų, serviso zonos ir pan.

\n

Dar viena naujiena, lenktynes komentuoti Ramūnui Fetingiui padės naujas žiedinių lenktynių ekspertas, ko gero tituluočiausias žiedinių lenktynių specialistas Kazimieras Vasiliauskas.

\n

„Norėdami Palangoje rengiamų lenktynių žiūrovams suteikti daugiau įvairovės, vos ne kasmet keičiame lenktynių ekspertus. Prieš dvejus metus ši misija buvo patikėta Audriui Gelžiniui, pernai Dainiui Matijošaičiui, o šiemet nutarėme pasitelkti K. Vasiliauską, – sako pagrindinis lenktynių organizatorius, VšĮ „Promo events“ vadovas Darius Jonušis.- Tikimės, jog ir šiemet žiūrovai išgirs vėl kažką naujo, kitokią nuomonę ar požiūrį.“

\n

Vasiliauskas – daugiausiai titulų tarptautinėje arenoje žiedinėse lenktynėse iškovojęs sportininkas. Jis ne tik daugkartinis Lietuvos kartingo čempionas, bet ir tik per plauką netapęs Europos kartingo čempionu.

\n

Be to, jis yra ir formulės „Palmer Audi“ vicečempionas.

\n

Vasiliauskas prestižiniame „Formulės 2“ čempionate užėmė 4 vietą ir nedaug stigo, kad būtų tapęs „Formulės 1“ pilotu bandytoju. Tačiau visa tai praeityje. Dabar Kazimieras pasinėrė į advokatūros subtilybes, tačiau patirtis žiedinėse lenktynėse niekur nedingo ir ja lietuvis galės pasidalinti su visais „ENEOS 1006 km lenktynių“ žiūrovais.

\n

„Nelaikau savęs kažkokiu ypatingu ekspertu, bet jeigu galėsiu būti naudingas žiūrovams, žinoma, padėsiu savo komentarais ar pastebėjimais. Kartu tai man bus naujas, dar nepatirtas iššūkis,” – apie galimybę tapti lenktynių ekspertu pasakoja K. Vasiliauskas.

\n

Šiais metais, kaip ir pernai, transliacijos vedėju bus Mindaugas Rainys, o jam talkins beveik 30 žmonių TV komanda iš Lietuvos ir Estijos.

\n

Lenktynių transliaciją užtikrins ta pati lietuvių filmavimo komanda, kuri filmavo ir krepšinio Eurolygos finalo ketverto varžybas. Todėl tikimasi, jog „ENEOS 1006 km lenktynių“ transliacija bus itin kokybiška.

\n

Specialiai šioms lenktynėms į Lietuvą atvažiuoja moderniausia Baltijos šalyse kilnojama TV stotis iš Estijos. Lenktynių filmavimui bus pasitelkta 12 Tv kamerų, moderni grafika, kartojimai ir kiti dalykai, kurie žiūrovui nematomi plika akimi.

\n

„Šitos TV stoties galimybes riboja tik mūsų fantazija,“ – juokauja TV transliacijos režisierius Tomas Skamaročius.

\n

„ENEOS 1006 km lenktynės“ – liepos 20–22 dienomis per TV6 ir portale tv3.lt