Naujienos

2018-06-12

Jolanta Leonavičiūtė išbandys jėgas drago trasoje

Jau liepos 18–21 dienomis Palangoje vyks tradicinės, devynioliktosios „Aurum 1006 km lenktynės“. Šiemet lenktynių organizatoriai rengia tikrą festivalį, kuriame veiklos ras ne tik aistringiausi automobilių sporto mėgėjai. Vienas iš papildomų renginių – intriguojančios "Žvaigždžių lenktynės #suTV6pramogaujuKITAIP“.

„Aurum 1006 km lenktynėse“ Palangoje šiais metais vyks ir išskirtinės žvaigždžių lenktynės. Iš karto po oficialaus lenktynių atidarymo, liepos 19 d. TV6 televizija į trasą pakvies eterio žvaigždes, kurios savo azartą ir sugebėjimus išbandys drago trasoje. Specialiose Žvaigždžių lenktynėse #suTV6pramogaujuKITAIP“ dalyvaus TV3 ir TV6 televizijų laidų vedėjai, pramogų verslo atstovai, dainininkai. Žvaigždės varžysis tarpusavyje poromis, kol paaiškės lyderiai, kurie susikaus finalinėje kovoje. Greičiausią reakciją, didžiausią norą laimėti ir greitį pademonstravęs vairuotojas taps Žvaigždžių lenktynių nugalėtoju.

Pasirengimą šioms lenktynėms jau pradėjo ir lengvojo kultūrizmo specialistė Jolanta Leonavičiūtė. Moteris tikina labai mėgstanti greitį ir dažnai dalyvaujanti ten, kur gali gauti gerą dozę adrenalino: „Man patinka tokie užsiėmimai, kur jaučiamas adrenalinas ir tas jausmas, kad tu gyveni. Patinka jausti patį gyvenimą. Ekstremalūs dalykai suteikia tą kvapą gniaužiantį pojūtį. Kai yra galimybė tai ir įlendu į visokias avantiūras“, – kalbėjo Jolanta ir tikino tikrai nepraleisianti liepą vyksiančių Žvaigždžių lenktynių. „Vien ta lenktynių atmosfera labai smagi, daug žmonių, jau laukiu ir noriu išbandyti viską. Kadangi bus lenktynės, bus galima normaliai paspausti, nes visur kitur stengiuosi būti atsargi, nors greitį ir mėgstu“, – pasakojo Jolanta.

Aktyviai sportuojanti ir trenere dirbanti Jolanta sako, kad renkantis automobilį jai pirmiausia rūpi saugumas, o kitų savybių ji smarkiai nesureikšmina: „Visų pirma žiūriu, kad automobilis būtų saugus, nesirenku „skarbonkės“, į kurią atsirėmus iškart įlinktų. Turiu sūnų ir dažnai kažkur važiuojam, tai saugumas pirmoj vietoj. O visa kita, kad būtų gražu, stengiuosi prižiūrėti automobilį. Aišku, pripranti prie jo ir gaila, jei kažkas nutinka, bet suprantu, kad tai tik metalo gabalas. Metalas yra uždirbamas“, – kalbėjo Jolanta.

Moteris tikina, kad labiausiai jai patinka vairuoti vingiuotuose užmiesčio keliukuose: „Spausti iki dugno greitkelyje man kažkaip neįdomu, o mieste tai tikrai nepatinka vairuoti, ten spūstys, nėra kur pasistatyti automobilio, todėl renkuosi kokią kitą transporto priemonę. Mieste gal labiau patinka vyrams, kurie lėtai važiuoja pagrindinėmis gatvėmis langus prasidarę, muziką pasileidę“, – juokiasi J. Leonavičiūtė.

Kaip Jolantai seksis Žvaigždžių lenktynėse #suTV6pramogaujuKITAIP“ galėsite pamatyti Palangoje liepos 19 d. O čia pažiūrėkite, kaip vyko pasirengimas šioms lenktynėms:

VIDEO

„Aurum 1006 km lenktynes“ transliuos TV6 ir tv3.lt.