Naujienos

2021-07-17

„Aurum 1006 km lenktynių“ spaudos centre – rekordinis 145 žurnalistų būrys

22-ąsias be pertraukų Palangoje vykstančias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušviečia rekordinis 145 Lietuvos ir užsienio šalių žurnalistų būrys.

Didžiausio dėmesio iki šiol buvo sulaukusios jubiliejinės, 2019 m vykusios 20-osios lenktynės, sudominusios 135 spaudos, radijo ir televizijos, informacinių agentūrų, naujienų portalų žurnalistus.

„Nors rekordai bent jau mums nerūpi, tačiau toks kolegų dėmesys VšĮ „Promo Events“ rengiamam didžiausiam Baltijos šalyse žiedinių lenktynių festivaliui yra malonus, - sako tarptautinių lenktynių spaudos centro vadovas Juozas Mažeikis, kuriam šios pareigos patikimos jau 19 metus paeiliui. – Žiniasklaidos atstovų dėka renginį žino ir pamėgo daugelis žmonių, negalinčių atvykti į lenktynių areną“.

Gausiausią, bemaž pusšimčio TV redaktorių, operatorių, režisierių, žurnalistų ir kt. komandą, valdančią daugiau nei 20 televizijos kamerų, delegavo varžybas nušviečianti TV3, pagrindines transliacijas rengianti ir kitais savo kanalais.

Šešis žurnalistus į lenktynes atsiuntė 15min.lt, 4 – žmonės.lt, po 3 LNK ir Lrytas bei kiti leidiniai ir informaciniai portalai.

Lenktynių spaudos centre akredituoti užsienio šalių - Ispanijos ir Belgijos žurnalistai.

Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos