Naujienos

2018-05-17

Moterims – išskirtinis 108 kilometrų iššūkis

Jau liepos 18–21 dienomis Palangoje vyks tradicinės, devynioliktosios „Aurum 1006 km lenktynės“. Šiemet lenktynių organizatoriai rengia tikrą festivalį, kuriame veiklos ras ne tik aistringiausi automobilių sporto mėgėjai. Vienas iš papildomų renginių – „108 kilometrų moterų iššūkis“.

Moterų televizija TV8 kviečia visas moteris į tik joms skirtą renginį Palangoje, „Aurum 1006 km lenktynėse“. „108 kilometrų moterų iššūkyje“ gali dalyvauti mažiausiai dviejų moterų komanda, tačiau galima pasiimti ir pakeleivių, jei tik bus linksmiau. Orientacinio ralio metu moterų ekipažui reikės parodyti visą savo išmintį – naudotis žemėlapiu bei kelio ir užduočių knyga (viskas bus pateikta registracijos metu). Ieškosime įvairiausių geografinių, istorinių ir netikėtų objektų, riedėsime nuostabiais pajūrio keliais.

„Labai mėgstu vairuoti, bet ne ilgose distancijose, o mieste, ten, kur yra daugiau veiksmo“, – sako TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė. Nors ralyje teks nuvažiuoti 108 kilometrus, tačiau tai tikrai nebus nuobodus ratų sukimas trasoje. Kristina Rimienė drauge su televizijos laidų vedėja Gabriele Martirosianaite kviečia visas pasiryžti smagiam nuotykiui ir dar kartą įrodyti, kad moterys vairuoja geriausiai. „Man buvo labai sudėtinga priprasti prie automatinės pavarų dėžės, – apie savo pomėgį vairuoti pasakoja K. Rimienė, – man atrodė, kad jei tik automatas, tai nėra veiksmo. Labiausiai mėgstu važinėti gatvėmis, nuspėti trumpesnius maršrutus, išvengti spūsčių. Kartą duktė tėčiui papasakojo, kad aš ją nuvežu į mokyklą per 4–5 minutes, šis net nepatikėjo, sakė – neįmanoma“, – juokiasi Kristina.

K. Rimienės pamėgto veiksmo ir greičio „108 kilometrų moterų iššūkyje“ tikrai netrūks, nes 108 kilometrai bus kupini įvairiausių užduočių. Registracija į ralį jau prasidėjo, nepraleiskite progos smagiai moteriškai praleisti laiką ir pakonkuruoti tarpusavyje.

Registruoti komandą galite čia: REGISTRACIJA

O ralis vyks liepos 20 d. Palangoje.