Naujienos

2017-07-21

Paskutinės repeticijos prieš lemiamą mūšį

Nuo pat penktadienio ankstyvo ryto „ENEOS 1006 km lenktynių“ trasoje dūzgia galingų automobilių varikliai.

Tuo nereikėtų stebėtis, nes būtent dabar atėjo metas atskleisti visas kortas, o kartu ir išanalizuoti komandos galimybes siekiant aukščiausiųjų tikslų bei automobilio techninę parengtį.

Treniruotėmis vėlų vakarą baigėsi ir ketvirtadienio renginių programa, o „Gera dovana Drift“ dalyvių treniruotes stebėjo gana daug žiūrovų, kurių ši

andien 19 val. prasidėsiančiuose kvalifikaciniuose važiavimuose, o 20 val. – ir lenktynėse, bus neabejotinai daugiau.

„Manau, žiūrovai jau atkreipė dėmesį į treniruotėse juos stebinusius BMW 330 vairuojantį Mantą Kulvinską, BMW 325 tramdantį Arūną Černevičių ir su BMW e30 labai drąsiai važiuojantį šių varžybų debiutantą Vygantą Rimkų, – „ENEOS 1006 km lenktynių spaudos centrui, viešųjų ryšių agentūrai „Visus Bonus“ sakė

„Gera dovana Drift“ lenktynių koordinatorius Linas Ramoška. – Pilnai palaikau jų pasirinkimą ir tikiuosi, kad kvalifikacinės bei tikrosios lenktynės žiūrovams padovanos nepalyginamai daugiau ir karštesnių emocijų“.

Emocijų padovanojo ir penktadienio treniruočių programą pradėję „ENEOS 1006 km lenktynių“ dalyviai, kurie treniravosi suskirstyti į dvi grupes.

Pirmojoje grupėje savo pranašumą vėl įrodė „Exit Palanga by Algirdai“ komanda, kurios sportininkai vairuoja „Aquila CR1“ bolidą. Tiesa, iš ryto jie kiek sulėtino tempą ir greičiausią ratą nuvažiavo per 1 min. 12,726 sek.

Priminsime, jog vakar komandos lyderis Ramūnas Čapkauskas greičiausiąjį ratą apskriejo per 1 min. 11,319 sek. vidutiniu 135,380 km/val. greičiu.

Antrąjį rezultatą parodė belgai iš „Qvick-VR Racing“ su „Marc Cars BMW M2 V8“, o trečiąjį – „Skuba Racing“ lenktynininkai, vairuojantys „Porsche 911 GT3 CUP 997“.

Antrojoje grupėje dominavo Lietuvos komandos – „Team Hot Wheels“ ir „Rotoma Racing“, kurių sportininkai vairavo BMW M3, ir su „Lexus IS-F“ važiavusi „Lexus Team LT“ ekipa.

Tačiau įdomiausio treniruočių proceso laukiama šiandien po pietų, kai 14.10 val. prasidės bendra visų 1000 km lenktynių dalyvių treniruotė, o 16.40 val. teisėjai pakvies sportininkus į trasą atrankos varžyboms.

Dešimt geriausius vieno rato įveikimo laikus pasiekusių komandų 16.40 val. pradės TOP 10 1000 km lenktynių „Super Pole“ kvalifikaciją, po kurios paaiškės pirmojo dešimtuko galutinė starto tvarka, iš kurios jie pradės šeštadienio lenktynes.

*Algimanto BRAZAIČIO ir Vytauto PILKAUSKO nuotraukos

„ENEOS 1006 km lenktynių“ spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“

El./paštas visusbonus@dtiltas.lt Tel.+370 612 93662*