Naujienos

2020-01-23

Pradėjo dalyvių registraciją į „Aurum“ 1006 km lenktynes

Jau skelbta, jog didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse tituluojamas „Aurum“ 1006 km festivalis Palangoje šiemet vyks liepos 15-18 dienomis.

O šiandien nuo pat pradžių jį rengianti bendrovė „Promo Events“ pradėjo ir dalyvių į 21-ąsias „Aurum“ 1006 km lenktynes registraciją.

„Manome, jog daugelis sportininkų ir komandų vadovų jau yra ne tik apsvarstę neužilgo prasidėsiančio sportinio sezono startus, bet ir pradėję telkti ekipas ir kartu su varžovais rengtis tradiciniam didžiajam lenktynių maratonui, - sako pagrindinis lenktynių Palangoje organizatorius Darius Jonušis. – Pernai pažymėjusios renginio dvidešimtmečio jubiliejų šiemet lenktynės įžengia į trečiąjį savo dešimtmetį, kurį, neabejoju, ne tik pripažinti favoritai kupini ryžto pradėti kuo skambiausiu akordu. O tai, kaip liudija ilgametė praktika, labiausiai pavyksta tam ruoštis ėmusiems ne paskutinę dieną“.

Į didžiausiu automobilių sporto festivaliu Baltijos šalyse tituluojamas lenktynes jau dabar galima registruotis adresu : https://racing.lt/lenktynes/1006km/registracija, kur, kaip jau įprasta, būtina pateikti pagrindinę informaciją apie komplektuojamą ekipą.

Anksčiausiai atsiuntusiems paraiškas organizatoriai žada nemažai įvairių privilegijų, suteiksiančių galimybę rinktis patogiausias komandų lokacijos vietas renginio metu, pagalbinę techniką ir daugelį kitų.

„Ilgai diskutavome ir nagrinėjome pagrindinius lenktynių dokumentus ne tik su šalies, bet ir užsienio autoritetingiausiais specialistais, sportininkais, tarp jų – ir lenktyniavusiais Palangoje, gerai žinančiais šių varžybų specifiką. Atidžiai išnagrinėjome ir komandų atsiliepimus apie jau įvykusias lenktynes, naujajame renginio reglamente palikdami pasiteisinusias naujoves ir kiek pakeisdami susilaukusias dvejonių.

Visų pastangos nukreiptos tam, kad mūsų rengiamas tradicinis vasaros maratonas Palangoje būtų kuo patrauklesnis tiek patiems lenktynininkams, tiek žiūrovams“, - tvirtina D. Jonušis.

Vytauto PILKAUSKO nuotraukos