Naujienos

2020-04-28

Tikimės, kad „Aurum 1006 km lenktynių“ datos keisti nereikės

Klastingas koronavirusas sujaukė ne tik daugelio verslininkų ar medikų, pramogų pasaulio atstovų ar sportininkų planus. Atidėtos ir vėlesniam laikui nukeltos nemažai didžiausių europinio bei pasaulinio lygio varžybų, tarp kurių – net olimpinės žaidynės.

O kas laukia didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse tituluojamų „Aurum 1006 km lenktynių“, kurios, kaip jau skelbta, Palangoje vyks liepos 15-18 dienomis ir kurios bus jau 21-osios šio maratono istorijoje?

„Su užklupusia neganda, mano nuomone, sėkmingai kovoja už tai atsakingos šalies institucijos, todėl esu įsitikinęs, jog karantinas nesitęs mėnesius ir mums dar liks laiko surengti planuojamas lenktynes laiku, liepos 15-18 dienomis“, - sako pagrindinis renginio organizatorius, VŠĮ „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis.

Optimistines nuotaikas organizatorius grindžia ne tik jo komandos, bet pačių sportininkų bei žiūrovų, gerbiančių renginio tradicijas ir nepraradusių vilties matyti lenktynes įprastu laiku, norais ir entuziazmu.

Pasak jo, būtent šiomis nelengvomis šaliai dienomis galėjai itin ryškiai pajusti, kaip sportinė visuomenė vertina tarptautines, tradicines ilgų nuotolių lenktynes Palangoje, kokios reikalingos ir savos jos tapo daugeliui ne tik automobilių sporto gerbėjų.

Kita vertus, toks renginys, kaip „Aurum 1006 km lenktynės“, papildomai sukuria ne vieną šimtą darbo vietų, atgyja viešbučiai, kavinės, o visa tai svariai papildo ne tik kurorto, bet ir aplinkinio regiono iždą. Po priverstinių prastovų dėl viruso šiemet tai itin aktualu.

D. Jonušis džiaugiasi prieš porą dienų sulaukęs Olandijos „JR Motorsport“ komandos, daugelio lenktynių Palangoje dalyvės, vadovo Joost Ursem telefono skambučio.

„Savąją „BMW M4 Silhouette“ jau baigiame ruošti lenktynėms Lietuvoje, kur ir šiemet, tikimės, mūsų mielai laukiate ir kur, kaip visada, bus gera, žavinti ne tik pačius sportininkus, bet ir žiūrovus konkurencija“, - tikisi užsienio ekipos atstovas.

Tarp 21 komandos, jau pareiškusios norą šiemet varžytis Palangoje, ir „Balpol-Toks“ sportininkai Nemunas Dagilis ir Justas Jonušis, vairuosiantys vieną iš greičiausiųjų automobilių desanto – „Porsche 911 GTR3 R“.

Nemunas – net tris kartus šių lenktynių laimėtojas, kurį tenkina tik viena – pirmoji vieta ir kurios jis visada atkakliai siekia. Pernai pakvietęs į komandą Justą, tęs lenktynes kartu ir šiemet.

Komanda pasirinko 17-ąjį starto numerį. Ko gero, daugeliui sporto gerbėjų priežastį įspėti nesunku, tačiau kas tiksliai už to slepiasi, ekipa dar nelinkusi atskleisti.

Lenktynių organizatorius D. Jonušis ne be pagrindo džiaugiasi ir senaisiais, ištikimiausiais renginio rėmėjais, tiesiančių pagalbos ranką, kai jos labiausiai reikia.

„Aurum 1006 km lenktynės“ Palangoje, pradėsiančios trečiąjį savo gyvavimo dešimtmetį, vienas žinomiausių ir žiūrovų labiausiai mėgstamų bei lankomų sporto renginių, todėl džiaugiamės galėdami būti kartu, - sako renginio pagrindinio rėmėjo, UAB „ICECO holding“ vadovas Mantas Šalauskas.

Renginio organizatoriai jau daugelį metų vaisingai bendradarbiauja ir dėkingi, kad ir šiemet renginiui įvykti padės „Kekava“, „Liqui Moly“, „Dynamit:t“ ir kitų prekinių ženklų atstovais.

„Tokios sportininkų ir partnerių nuotaikos ne tik optimistiškai nuteikia mus, lenktynių organizatorius, bet ir įpareigoja padaryti viską, kad „Aurum 1006 km lenktynės“ vėl drebintų Palangą.

Todėl tikiuosi, kad šiemet mes vėl būsime kartu didžiausiame mūsų vasaros kurorte liepos 15-18 dienomis, – sako D. Jonušis.