Naujienos

2020-07-17

Moterys pradėjo savo 108 km iššūkį su „Sonax“

Penktadienio rytą „Aurum 1006 km lenktynių“ miestelį užtvindė dar neregėtas, traukiantis, ypač vyrų akį, vienos už kitą spalvingesniais apdarais, viliojančiomis šypsenomis dailiosios lyties atstovių būrys.

Didžiųjų lenktynių trasoje duotas startas ir vienoms nuotaikingiausių visame lenktynių festivalyje 108 km moterų iššūkio su „Sonax“ varžyboms, kurios finišuos vėlų penktadienio vakarą.

Prie starto linijos išsirikiavo net 49 dailiosios lyties atstovių ekipažai, kuriuos sudaro minimum dvi, o daugiausia penkios dalyvės.

Moterų iššūkis jau treti metai stebina populiarumu. Tad kur gi slypi renginio sėkmės paslaptys?

„Į šias varžybas atvyksta labai drąsios ir ne mažiau žingeidžios damos. Ir visai nesvarbu, ar jos turi panašių renginių patirties, ar ne“, - sako šio renginio koordinatorė Jolanta Iselionienė.

Jolantos nuomone, emocijos ir adrenalinas, kurį patiria dalyvės, atlikdamos įvairias užduotis, komandinis darbas ir nauja patirtis – vertingiausia šio renginio savybė.

108 km moterų iššūkyje su „Sonax" dalyvauti gali bet kuri mergina ar moteris, nebūtinai sukaupusi patirties ar žinių, nes tiek renginio maršrutas, tiek užduotys kasmet keičiasi.

Svarbu turėti automobilį, suburti draugių ar bendraminčių kompaniją ir nusiteikti gerai praleisti laiką, o organizatoriai tikrai pasirūpins, kad laikas būtų praleistas ir linksmai, ir įdomiai.

Pasak J. Iselionienės, šiemet damų irgi laukia naujos patirtys ir nauji iššūkiai. Visų pirma – naujas vaizdingas maršrutas, kuriuo važiuodamos dalyvės galės grožėtis Kuršių mariomis, Ventės ragu, Drevernos mažųjų laivų uostu. Ten merginų laukia organizatorių paruoštos užduotys ir nauja - tikslaus važiavimo rungtis.

Bus ir slaptų laiko kontrolės punktų, kur bus fiksuojamas važiavimo laikas. Tad labai svarbu susikaupti ir atvykti tiksliai nurodytu laiku.

„Kadangi tai jau trečiasis mūsų startas šiose varžybose ir turime sukaupę tam tikrą patirtį, drąsiai rekomenduojame ir kitoms pasekti mūsų pavyzdžiu, nes po šio renginio emocijų lieka tiek daug, kad kalbame ir juokiamės visus metus“, - kone choru sako „Women's garage“ ekipažas Rita Rotaru, Ieva Morkūnaitė , Viktorija Vanagė ir Migle Grybinienė.

Visą 1006 km lenktynių festivalį stebėkite naujienų portale TV3.lt: www.TV3.lt/lenktynes