Naujienos

2019-06-11

"108 km Moterų iššūkio" komanda: Auresa

1.Papasakokite, pristatykite savo komandą. Kas buria Jūsų ekipažą: ar esate draugės, ar jus vienija pomėgiai, gal kolegės. Mūsų ekipažą sudaro keturios merginos – Rūta, Sandra, Vaida ir Laura. Kiekviena turime savo darbo vietą ekipaže. Rūta visada vairuoja, Sandra gerai sutaria su skaičiais, todėl visada šturmanauja, Vaida ir Laura – žvitrios akys ir greitos kojos, kurios atlieka užduotis varžybų eigoje.

2.Ar esate dalyvavusios panašiame renginyje anksčiau? Rūtą ir Sandrą suvedė bendras pomėgis – automobilių slalomas. Rūta ir Vaida yra pusseserės, o Sandra su Laura – draugės. Taip viena su kita ir susipažino. Rūta ir Sandra buvo varžovės slalomo trasoje, bet nusprendė suburti komandą ir dalyvauti „Moterų ralyje“. Taip prie jų prisijungė Vaida, o paskui ir Laura. Dar esame dalyvavę ir orientacinėse varžybose, registruojamės ten, kur gali dalyvauti merginų komanda su automobiliu.

3.Jūsų ekipažo/komandos pavadinimas, o gal turite ir šūkį? Mūsų komandos pavadinimas – „Auresa“. Tai oficialios „Toyota“ automobilių atstovybės Panevėžyje pavadinimas.

4.Kokiu automobiliu važiuosite, kas paskatino pasirinkimą? Turbūt nekyla klausimas, su kokiu automobiliu lenktyniaujame. Žinoma, kad su pačiu geriausiu – „Toyota“. Teko dalyvauti su „C-HR“, „Corolla“ sedanu bei hečbeku. Nespjautume ir į „Hilux“ visureigį, tik slalome būtų sunkiau. Kaip sakoma, kokį duoda – tokį imame. Visi jie greiti, patogūs, elegantiškai. Po varžybų sunku būna juos grąžinti. Mums pačioms būna staigmena, su kuriuo „Toyota“ modeliu startuosime, nes dažniausiai apie tai sužinome varžybų išvakarėse.

5.Ar specialiai ruošiatės šiam raliui? Kadangi automobiliu būna pasirūpinta, telieka susiplanuoti, kaip apsirengsime. Norisi atrodyti prabangiai, bet tuo pačiu ir paprastai bei patogiai. Juk gali tekti ne tik pabėgioti, bet dar ir palaipioti ar dar kaip nors pasportuoti. Organizatoriai dažnai paruošia aktyvių ir įdomių užduočių.

6.Ko tikitės iš šio renginio? „108 km Moterų iššūkio“ varžybose dalyvavome ir pernai. Tikrai patiko, todėl nusprendėme ir šiemet sudalyvauti. Šiais metais tikimės gerai praleisti laiką, gauti aktyvių užduočių, tokių kaip slalomas ar kokia kita su automobilių sportu susijusi šaka. Juk tai ralis, tai norime lenktyniauti kuo daugiau. Žinoma, tikimės ir tokių užduočių, kur reikia ne tik fiziškai pajudėti, bet ir galvą pasukti.

7.Ko palinkėtumėte sau ir kitoms dalyvėms? Mūsų komandai palinkėtume susikaupimo, atidumo, geros nuotaikos. Kai gera nuotaika, tai tada viskas ir sekasi. O kitoms dalyvėms taip pat linkime gerų emocijų, tolerantiškumo, laikytis kelių eismo taisyklių ir renginio nuostatų, nepasiklysti kelio knygoje ir neaplenkti mūsų.