Naujienos

2019-06-05

"108 km Moterų iššūkio" komanda: Power Girls

1.Papasakokite, pristatykite savo komandą. Kas buria Jūsų ekipažą: ar esate draugės, ar jus vienija pomėgiai, gal kolegės. Susibūrėme į komandą beveik prieš penkerius metus. Su šturmane kartu esame nuo pat pradžios. Kitos merginos keitėsi, bet dabar jau esame pastovi komanda. Visos esame draugės. Mus vienija meilė autosportui ir automobiliams, greičiui ir adrenalinui.

2.Jūsų ekipažo/komandos pavadinimas, o gal turite ir šūkį? Mūsų pavadinimas šiais metais "Power Girls". Su šiuo pavadinimu važiavome ir laimėjome šių metų Moterų ralį. Kiekvienais metais pavadinimus vis keičiame, nes taip įdomiau. O šį galbūt jau pasiliksime ilgesniam laikui. Mintis šiam pavadinimui kilo natūraliai, nes dalyvaudamos raliuose supratome, kad gerus rezultatus lemia būtent visų merginų bendra jėga ir bendros pastangos.

3.Kas Jus paskatino dalyvauti „108 km moterų iššūkyje"? Dalyvaujame raliuose, kiek tik spėjame. O šis pajūryje vykstantis ralis turi ypatingą aurą, nes vyksta 1006 km lenktynių metu.

4.Ar esate dalyvavusios panašiame renginyje anksčiau? Moterims skirtame "108 km moterų iššūkyje" dalyvaujame antrus metus iš eilės. Negalėtume jo praleisti, nes tai labai smagus renginys.

5.Ar specialiai ruošiatės šiam raliui? Specialiai nesiruošiame. Vienodas aprangas turime ir netgi ne vienos komplektacijos, tai ruoštis nelabai yra ką. Važiuoti pagal kelio knygą esame išmokusios puikiai, o užduotims nepasiruoši, jos juk laimės dalykas.

6.Kokiu automobiliu važiuosite, kas paskatino pasirinkimą? Šiais metais važiuosime Mazda automobiliu.

7.Ko tikitės iš šio renginio? Tikimės gerai praleisti laiką, kažką naujo sužinoti, pamatyti, o jei pasiseks -užimti prizinę vietą.

8.Ko palinkėtumėte sau ir kitoms dalyvėms? Puikių įspūdžių, geros kompanijos ir gerai praleisto laiko.