Palanga 1006km

Liepos 14-17 d.

108 KM MOTERŲ IŠŠŪKIS


108 KM MOTERŲ IŠŠŪKIS SU SONAX


Moterų televizija TV8 ir vėl suburs dailiosios lyties atstoves į išimtinai tik joms skirtą renginį, randantį vietos „Aurum 1006 km lenktynių festivalyje“. Jau trečius metus vykstantį 108 kilometrų moterų iššūkį spėjo išbandyti daugybė merginų ir moterų. Tos, kurioms teko laimė priimti iššūkį, liko sužavėtos. 

Iššūkio populiarumą liudija ir nuolat augantis dalyvių skaičius: pernai jame dalyvavo net 81 moterų ekipažas – per 300 moterų, ir visos jos laimingai pasiekė finišą. 

Orientaciniame ralyje moterims tenka parodyti visą savo sumanumą naudojantis žemėlapiu ir  kelio knyga, surasti galybę geografinių, istorinių ir kitų patrauklių objektų, o viską atperka pro automobilio langą lekiantys nuostabūs pajūrio vaizdai. 

Tad liepos 17-ąją moterų laukia nuotykių, šėlsmo, gražių vaizdų kupina diena, kurią vainikuos įspūdingi apdovanojimai „Aurum 1006 km lenktynių festivalio“ scenoje. 


Tai automobilių pramoginis-orientacinis renginys, kurio tikslas – skatinti aktyvų gyvenimo būdą, pažinti Lietuvos pajūrio lankytinas vietas, propaguoti saugų eismą keliuose ir autoturizmą bei važiuoti saugiai ir atsakingai. 


Registracija baigta.


DOKUMENTAI:

"108 km Moterų iššūkis su Sonax" dalyvių sąrašas (versija 2020-07-16)

"108 km Moterų Iššūkis su Sonax" nuostatai (versija 2020-06-10)

Biuletenis Nr. 1 "108 km Moterų Iššūkis su Sonax" privalomos reklamos schema (versija 2020-07-14)

Kada ir kur susitinkam?

Laikas: 2020 m. liepos 17 d. (penktadienis). 08:00 – 08:45 val. 

Vieta: Palanga, Dariaus ir Girėno g. (stadionas). O toliau pagal tvarkaraštį....

Ką veiksime?

Smagiai praleisime visą dieną kartu – moterų ekipažai įveiks 108 km orientacinio ralio trasą ir atliks papildomas užduotis.

Varžysimės dėl „108 km Moterų iššūkis su Sonax” nugalėtojos taurės ir daugybės prizų.

SVARBIAUSIA: nerealiai praleisite dieną, puikiausių moterų apsupty su pajūrio vėju plaukuos! 

O pagrindinis prizas kol kas telieka paslaptyje.

Kaip pasiruošti?

Pirmiausia sušaukite draugių pasitarimą ir suplanuokite ekipažo sudėtį: jį turi sudaryti ne mažiau, kaip du asmenys – vairuotoja ir viena šturmanė, o mašinos galas gali sutalpinti jūsų visą palaikymo komandą.

Sugalvokite komandos pavadinimą ir leiskite fantazijai augti, būkite kuo norite ir puoškite savo automobilį! Būkite atpažįstamos iš toli!

Apsirenkite, atsižvelgiant į oro sąlygas (prognozuojama, kad bus karšta vasara...) ir taip, kaip jums patogu leisti laisvalaikį bei vairuoti.

Vairuotojoms būtina pagirdyti automobilį degalais – rekomenduojame atvykti su pilnu baku, nes negarantuojame, kad galėsime degalinę pastatyti ten, kur jums baigsis kuras. 

Kaip viskas vyks?

Burtų keliu išsiaiškinsime ekipažų starto numerius. Orientacinio ralio metu visam ekipažui reikės parodyti visą savo išmintį - naudotis žemėlapiu bei kelio ir užduočių knyga (viskas bus pateikta registracijos metu). Ieškosime įvairiausių geografinių, istorinių ir netikėtų objektų, riedėsime nuostabiais pajūrio keliais ir keleliais.

Startuosime "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių trasoje.

Visą dieną keliavę ir pramogavę, renginio vakarinės dalies vietą (ji yra "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių miestelyje) pasieksime vakarop. Štai ten, ant pagrindinės scenos, ir paaiškės, kurios ekipažų dalyvės taps „108 km Moterų iššūkis su Sonax ” nugalėtojomis!

„108 km Moterų iššūkis su Sonax nugalėtojomis taps tos dalyvės, kurios pasieks geriausią rezultatą vykdydamos užduotis ir išlaikančios nurodytą važiavimo greitį atitinkamose rungtyse.

 

VISAS 108 KM MOTERŲ IŠŠŪKIS SU SONAX NAUJIENAS SEKITE FACEBOOK