Palanga 1006km

Liepos 17-20 d.

108 KM MOTERŲ IŠŠŪKIS2024 m. „108 km Moterų iššūkio“ sporto taisyklės

2024 - Renginio sporto taisyklės 

2024 - biuletenis Nr. 1 privalomos reklamos schema 

2024 - 108 km moterų iššūkio Facebook renginys

 

108 KM MOTERŲ IŠŠŪKIS 2024 LIEPOS 19

Jei dar neteko dalyvauti šiame renginyje kviečiame būtinai užsiregistruoti ir priimti šį iššūkį. 2024 m. žadame tikrai nustebinti ne tik pirmą kartą dalyvausiančias dalyves, bet ir ištikimiausias šio renginio gerbėjas. Tai bus jau 7-osios varžybos, pažadame įspūdingų vaizdų važiuojant, dar nematytų lankytinų vietų ir įdomių bei linksmų užduočių.
Pramoginiame-orientaciniame ralyje bus dar daugiau apdovanotų ekipažų, nes yra numatyta daugiau įskaitų: “Bendroji įskaita”, kurioje dalyvauja visos iššūkio dalyvės, “Pirmą kartą dalyvaujančių renginyje įskaita”, kurioje varžysis ekipažai, kurių visos komandos narės renginyje dalyvauja pirmą kartą, "Dviejų narių įskaita", "Daugiau nei dviejų narių įskaita", "Elektromobilių įskaita", "Trys iššūkiai plius įskaita” ir „Įmonių komandinė įskaita”.

Naujienos 2024 m.

1. jeigu teko dalyvauti šiame renginyje jau kelis kartus, kviečiame priimti šį iššūkį dar kartą! Specialiai Jums skirta “Trys iššūkiai plius įskaita”, kurioje varžysis ekipažai, kurių bent viena ekipažo narė renginyje dalyvauja daugiau nei trečią kartą.

2. Atstovaujate Įmonę ir subūrėte du ar net daugiau ekipažų? Kviečiame išbandyti jėgas specialiai Jums skirtoje “Įmonių komandinėje įskaitoje”, kur pagal surinktus ekipažų taškus išaiškės, kurios įmonės pasirodė geriausiai!

Plačiau apie įskaitas skaitykite čia -> 2024 m. 108 km taisyklės

Moterų televizija TV8 2024 m. liepos 19-ąją ir vėl suburs dailiosios lyties atstoves į išimtinai tik joms skirtą renginį, randantį vietos „Aurum 1006 km lenktynių festivalyje“.
Jau septintus metus vykstantį 108 kilometrų moterų iššūkį spėjo išbandyti daugybė merginų ir moterų.
Orientaciniame ralyje tenka parodyti visą savo sumanumą naudojantis žemėlapiu ir kelio knyga, surasti galybę geografinių, istorinių ir kitų patrauklių objektų, o viską atperka pro automobilio langą lekiantys nuostabūs pajūrio vaizdai.
Komandų laukia nuotykių, šėlsmo, gražių vaizdų kupina diena, kurią vainikuos įspūdingi apdovanojimai „Aurum 1006 km lenktynių festivalio“ scenoje.


Renginio data: 2024 m. liepos 19 d. (penktadienis)

Priešstartinė dalyvių registracija: 08:00 – 08:45 val. Palangos stadiono automobilių stovėjimo aikštelėje S. Dariaus ir S. Girėno g.

Instruktažas, iškilmingas renginio atidarymas, dalyvių paradas. O toliau pagal kelio knygą...

Finišas: 18:00 val. (numatomas pirmo ekipažo finišas)

Ką veiksime? Smagiai praleisime visą dieną kartu – moterų ekipažai įveiks 108 km pramoginio-orientacinio ralio trasą ir atliks papildomas užduotis. Varžysimės dėl „ 108 km Moterų iššūkio” nugalėtojos taurės ir daugybės prizų. SVARBIAUSIA: nerealiai praleisite dieną, puikiausių moterų apsupty su pajūrio vėju plaukuose!

Kaip pasiruošti? Pirmiausia sušaukite draugių pasitarimą ir suplanuokite ekipažo sudėtį: jį turi sudaryti ne mažiau, kaip du asmenys – vairuotoja ir viena šturmanė, o mašinos galas gali sutalpinti jūsų visą palaikymo komandą. Sugalvokite komandos pavadinimą ir leiskite fantazijai augti, būkite kuo norite ir puoškite savo automobilį! Būkite atpažįstamos iš toli! Apsirenkite, atsižvelgiant į oro sąlygas (prognozuojama, kad bus karšta vasara...) ir taip, kaip jums patogu leisti laisvalaikį bei vairuoti. Rekomenduojame atvykti su pilnu baku, nes negarantuojame, kad galėsime degalinę pastatyti ten, kur jums baigsis kuras. Registruokite savo ekipažą ir būtinai susipažinkite su renginio taisyklėmis!

Kaip viskas vyks? Pramoginio-orientacinio ralio metu visam ekipažui reikės parodyti visą savo išmintį - naudotis žemėlapiu bei kelio ir užduočių knyga (viskas bus pateikta registracijos metu). Ieškosime įvairiausių geografinių, istorinių ir netikėtų objektų, riedėsime nuostabiais pajūrio keliais ir keleliais. Startuosime "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių trasoje. Visą dieną keliavę ir pramogavę, renginio vakarinės dalies vietą (ji yra "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių miestelyje) pasieksime vakarop. Štai ten, ant pagrindinės scenos, ir paaiškės, kurios ekipažų dalyvės taps „108 km Moterų iššūkis” nugalėtojomis!

„108 km Moterų iššūkis” nugalėtojomis taps dalyvės, kurios pasieks geriausią rezultatą vykdydamos užduotis ir išlaikančios nurodytą važiavimo greitį atitinkamose rungtyse.