Palanga 1006km

Liepos 19-22 d.

dB DRAG

Audio Freakz Lietuva dB Drag

Dalyvių registracija:

>> registracija online <<

>> taisyklės <<

Jau tradicija tapęs ir begalės žmonių dėmesio sulaukiantis Audio Freakz Lietuva organizuojamas decibelų dragas Liepos 16 d. ruošiasi vėl sudrebinti Aurum 1006 km Powered by Hankook lenktynių trasą.

Dalyviai iš Lietuvos ir kaimyninių šalių rinksis varžytis ir įrodyti kurie iš jų yra geriausi.

Praeiti metai tik įrodė, kokios sudėtingos ir nenuspėjamos šios varžybos gali būti mūsų dalyviams, dėl ore tvyrojūsio didelio karščio - svilo stiprintuvai, "sproginėjo" garsiakalbiai ir kita garso technika, todėl absoliučiais lyderiais laikytiems dalyviams teko trauktis iš varžybų joms tik įpusėjus.

Kaip jau įprasta, dalyviai bus skirstomi į grupes, pagal turima įranga ir jos galinguma - Street Stock, Street A, Street B, Street C, Extreme, Extreme Plius, tad varžybose gali dalyvauti net ir originalia garso sistema ir savo, bei automobilio galimybes norintys išmeginti dalyviai.

Viso renginio metu žiūrovai galės iš arčiau susipažinti su auto audio kultūra, pasikonsultuoti su įvairių klasių šios srities ekspertais, na o drąsiausiems paklausyti ir pajusti ką reiškia sėdėti automobilyje kuris pasiekia net – 160 dB garso lygį.