Palanga 1006km

Liepos 17-20 d.

dB DRAGAudio Freakz Lietuva dB Drag


 Nenutraukiant tradicijos, šešti metai iš eilės „Audio Freakz Lietuva“  komanda grįžta į Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynes, jus nustebinti su nauja jėga ir naujovėmis.
Šiais metais vyksiančiame Pioneer 1006km dB Drag varžybose pristatysime naujas, netik tradicines, bet ir visame pasaulyje plačiai paplitusias Bass Race ir Street Sound varžybas, kuriose galės sudalyvauti visi savo jėgas išbandyti norintys dalyviai.


Db dragas tai visiems jau gerai žinomos ir populiarios automobilių garso sistemų entuziastų varžybos, kuriose kiekvienas bando įrodyti, kieno garso sistema yra galingesnė, matuojant uždaro ar atviro automobilio tūrio vienete skleidžiama garso lygį decibelais.


Šiais metais viena iš naujovių tai BassRace varžybos. Jose dalyvauti norintys dalyviai galės išbandyti savo garso įrangos limitus.  Dalyviai pasirodydami pagal nustatytą garso takelį, Bass Race varžybų metu, 30 sekundžių laiko intervale, fiksuojant geriausią decibelų vidurkį parodys garso įrangos maksimalias galimybes.


Taip pat šiais metais visų žiūrovų ypatingą dėmesį patrauks naujos, nevaldomai populiarėjančios ir išskirtinai garsios Street Sound varžybos. Kurtinančiai garsi, automobilio durelėse sumontuota garso įranga patrauks kiekvieno dėmesį. Didelis durelėse įmontuotas garsiakalbių skaičius, estetinis vaizdas, tinkamo dalyvio garso takelio pasirinkimas priklausomai nuo jo garso įrangos, privers nustebti net ir visko mačiusius.