Palanga 1006km

Liepos 17-20 d.

ŽIŪROVŲ SLALOMAS


"TECHNITIS" ŽIŪROVŲ SLALOMAS


Ar nori tapti „Aurum 1006km“ lenktynių dalyviu? 

Viskas įmanoma! 

Mesk iššūkį sau ir sudalyvauk AURUM 1006km lentynių žiūrovams skirtame “Technitis” automobilių slalome, kurį liepos 20-22 dienomis greta didžiųjų lenktynių trasos organizuos PAJŪRIO SLALOMAS. 

NAUJA TRASA

Organizatoriai žada naują, dar nematytą ir labai smagią slalomo trasą, kurioje savo jėgas išmėginti galės kiekvienas norintis. Tereikia turėti vairuotojo pažymėjimą ir elementarius vairavimo įgūdžius. 

NAUJA GALIMYBĖ IR NETURINTIEMS TINKAMO AUTOMOBILIO

Dalyvauti galima bet kokiu savo automobiliu, slalomo disciplina nereikalauja labai aukštos galios ar ypatingo sportinio paruošimo technikos. 

Jei vis dėlto manote, kad jūsų transporto priemonė netinkama arba jos neturite - bus galimybė čia pat šalia trasos išsinuomoti ir jėgas išbandyti „TAVO-AUTO.LT“ įsteigtu automobiliu.

 

KLASĖS

Visi dalyviai bus skirstomi į šias klases:

•FWD - priekiniais ratais varomų automobilių klasė;

•RWD - galiniais ratais varomų automobilių klasė;

•AWD - keturiais ratais varomų automobilių klasė;

•DAMU - moteriškos lyties atstovių vairuojamų automobilių klasė.

 

REGISTRACIJA vyks vietoje, atvykus į slalomo trasą prie Klaipėdos posūkio.

Važiavimų bandymų skaičius neribojamas!

 

APDOVANOJIMAI

Visų klasių prizininkai bus apdovanojami PAJŪRIO SLALOMO taurėmis ir gausiomis rėmėjų įsteigtomis dovanomis. Renginio partneris „FRITECH“ varžybų nugalėtojams įsteigė net 1000€ vertės prizus!

Taip pat RGC padangų tiekėjai Lietuvoje įsteigė vienam pačiam greičiausiam trasą įveikusiam dalyviui naują padangų komplektą!

 Apdovanojimai vyks apskaičiavus rezultatus po 3 dienų ir visų klasių prizininkai turės galimybę išdidžiai užlipti ant pagrindinės scenos ir to pačio podiumo, kur kiek vėliau lips didžiųjų 1006km lenktynių nugalėtojai!

 Pajūrio slalomas AURUM 1006km lenktynių miestelyje liepos 20-22 dienomis lauks visų azartą ir adrenaliną mėgstančių entuziastų - nesvarbu, ar tu profesionalus lenktynininkas, ar tiesiog paprastas lenktynių žiūrovas, nespjaunantis į avantiūras ir norintis išbandyti save! 

 

Slalomo varžybų rezultatai gyvai: pajurioslalomas.lt 

Daugiau informacijos apie slalomo varžybas tel.: +37061787878 


REZULTATAI:

2023 m. rezultatai

2022 m. rezultatai

2021 m. rezultatai

2020 m. rezultatai