Palanga 1006km

Liepos 19-22 d.

ŽIŪROVŲ SLALOMAS


"TECHNITIS" ŽIŪROVŲ SLALOMAS

„Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynės pagal kiekvieno skonį! Pajusti starto adrenaliną, tapti asfalto broliais kartu su žymiais lenktynininkais, palikti pėdsaką 1006 km lenktynių istorijoje gali kiekvienas to norintis žiūrovas! Sąlygos labai paprastos! Dalyvavimui reikalingi vairuotojo pažymėjimas, tvarkingas automobilis ir gera nuotaika! 

Tris dienas trunkančias slalomo varžybas rengia ir prižiūri Vilniaus Sportinio vairavimo centro profesionalai, gerai pažįstami visai autosporto entuziastų bendruomenei. Jų trasos konfigūracijos tampa iššūkiu net patyrusiems slalomo vilkams, todėl savo šansą tapti geriausiu ir greičiausiu čia turi ir tie, kam nusišypsos naujokų sėkmė. Visi važiavimo laikai bus matomi interneto tinklapyje, todėl pastebėti, kad reikia susigrąžinti slalomo greičiausiojo karūną, bus galima iš bet kurios lenktynių vietos. Todėl neribojamas bandymų skaičius lemia, kad kova gali būti arši, o pergalė - netikėta! 

Norisi išgirsti tik tau skirtas ovacijas, pajusti, ką reiškia stovėti „Aurum 1006 km powered by Hankook“ scenoje ir girdėti savo pavardę, tariamą garsiai, stebint miniai žiūrovų? Išbandyk savo jėgas slalomo trasoje ir pademonstruok, ką moki geriausio!


"TECHNITIS" ŽIŪROVŲ SLALOMAS:

DOKUMENTAI:

Taisyklės 2023 m. "Technitis" slalomas

2023 m. Technitis žiūrovų slalomo Facebook renginys


REZULTATAI:

2022 m. rezultatai

2021 m. rezultatai

2020 m. rezultatai